Новина із категорії: Запитуйте у експерта » відповіді на запитання - законодавство

Роздрукувати        Друкована версія

Чи залежить пенсія за вислугу років для педагогів й лікарів від посади та місця роботи?

Дата: 31-08-2013, 14:17. Коментарів: 0.

Пенсія за вислугу років залежить від посади і від місця роботи

Як пояснили в управлінні Пенсійного фонду України в м. Черкасах, пенсію за вислугу років працівникам освіти призначають відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення» і Переліку закладів й установ освіти, охорони здоров’я та соціального захисту і посад, робота на яких дає право на пенсію за вислугу років. Цей Перелік був затверджений постановами КМУ № 909 від 4.11.1993 р. та № 1436 від 26.09.2002 р.

– Відповідно до цього Переліку, право на пенсію за вислугу років мають вихователі та логопеди в таких закладах охорони здоров’я: дитячих клікніках, поліклініках, лікарнях, санаторіях, диспансерах, будинках дитини, дитячих відділеннях у лікарнях, санаторіях, диспансерах, – говорить Наталія Сергієнко, заступник начальника управління ПФУ в м. Черкасах. – Таким чином, вихователі та логопеди центрів медико-соціальної реабілітації дітей права на пенсію за вислугу років не мають.

Теги: черкаси, черкаська область, пенсійне законодавство, пенсія за вислугу років

Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o