СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: RSS, Суспільство

Роздрукувати        Друкована версія

На Золотоніщині привітали довгожительку

Дата: 6-05-2014, 16:28.

На Золотоніщині привітали довгожительку Днями жителька села Чапаєвка Марфа Іванівна Береза відсвяткувала своє 102-річчя. Жінка прожила важке життя. Тяжко працювала в колгоспі, зазнала голодні роки, воєнне лихоліття. Виховала двох синів, має трьох онуків та п’ятьох правнуків. Про це «Новій Добі» повідомили в прес-службі ОДА.

Привітати іменинницю, вклонитися їй до ніг прийшли рідні, односельці та гості з району. На адресу старенької прозвучали теплі слова вітань від заступника голови районної ради Олександра Нагаєвського та директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Золотоніському районі Олександра Пузєєва, які висловили щиру повагу та шану, побажали міцного здоров’я, любові від онуків та правнуків.

Марфі Іванівні вручили квіти, грошову допомогу, подякували за її життєву силу, натхнення та прагнення до життя.

Теги: черкаси, черкаська область, Золотоніщина, довгожителька, день народження


Черкаси наживо

У Черкаській області зареєстровано 11 випадків захворювання на кір. У місті Черкаси жодного випадку поки не зафіксовано.
На виставці будуть представлені екземпляри весільного вбрання середини та кінця двадцятого століття. Ініціаторами виступили черкащанки Наталія та
Загадую віддавати добро ...
Юлія Фомічова, RSS
Настав Новий рік... ...
Анна Григорович, RSS
Блог – як явище… ...
Володимир Даник, RSS
Про Марину Сосюру ...
Лев Хмельковський, RSS
Михайло Сирота розповідав ...
Лев Хмельковський, RSS