СПОРТ


Новина із категорії: RSS, Спорт

Роздрукувати        Друкована версія

Черкаські боксери здобули «золото» і «бронзу» чемпіонату України

Дата: 8-05-2014, 14:03.

Черкаські боксери здобули «золото» і «бронзу» чемпіонату України Чемпіонат України з боксу серед юнаків 2000-2001 р.р.н. з 28 квітня по 4 травня пройшов у Рівному. За нагороди боролося близько 250 боксерів. Черкаси були представлені вихованцями комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Вікторія» Черкаської міської ради та обласної ДЮСШ«Спартак». Про це «Нова Доба» дізналася на сайті «Черкаський спорт».

За результатами змагань І місце у ваговій категорії 65 кг здобув Майдаков Дмитро (КДЮСШ «Вікторія», тренер – Піскун О.В.). Бронзові нагороди приміряли: у ваговій категорії 41,5 кг – Прудіус Ілля (ОДЮСШ«Спартак», тренер Мальований А.В.); у ваговій категорії 72 кг – Кирпушко Андрій (КДЮСШ «Вікторія», тренер – Піскун О.В.)

Дмитро Майдаков був включений до складу збірної команди України з боксу серед юнаків, яка буде брати участь у Чемпіонаті Європи з боксу серед юнаків 29 червня – 06 липня п.р. у м.Кезелі (Угорщина).

Теги: черкаси, черкаська область, бокс, чемпіонат України, перемога


Черкаси наживо

17 жовтня до Дня захисника України в Черкасах відбудеться презентація заключного етапу черкаського циклу Всеукраїнського соціального проекту
Черепи в кілька рядів знайшли на городі у жителя Чигирина. Археологи та антропологи називають це унікальною знахідкою. За їхніми словами, це можуьб
«Самотня» мама ...
Юлія Фомічова, RSS
Про книгу «Ретроград» ...
Лев Хмельковський, RSS