СПОРТ


Новина із категорії: RSS, Спорт

Роздрукувати        Друкована версія

У Черкасах змагалися тхеквондисти

Дата: 20-05-2014, 09:16.

У Черкасах змагалися тхеквондисти Днями в обласному центрі пройшов Відкритий чемпіонат Федерації України з тхеквондо ІТФ. Інформує «Черкаський спорт».
Демонстрували свою майстерність та змагалися між собою на черкаському килимі понад 300 учасників. Змагання проходили серед дітей, юнаків та юніорів у п’яти вікових категоріях.

«Попри складну політичну ситуацію в країні, до нас завітало багато учасників із шести областей. Навіть такі дальні регіони як Львів та Херсон у нас представлені. Ці змагання є останніми такого рівня у весняному сезоні. Після них ми будемо готуватися до осінніх стартів. Втім переможці та призери потраплять під «приціл» тренерів і можливо потраплять до збірних команд області та України на інші чемпіонати», – зазначає Володимир Михальський, президент Черкаської обласної федерації тхеквондо ІТФ.

Привітати змагальників та відкрити цей престижний турнір завітав і голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. Очільник області був враженій кількістю учасників та побажав спортсменам гарного виступу.

Після Відкритого чемпіонату Федерації України з тхеквондо ІТФ у черкаських спортсменів буде пауза у виступах. Головні старти відбудуться восени, коли пройдуть чемпіонати та кубки України з тхеквондо.

Теги: черкаси, черкаська область, тхеквондо, спорт, змагання, Ткаченко


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o