СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: RSS, Суспільство

Роздрукувати        Друкована версія

На Корсунщині знайшли 29 снарядів

Дата: 22-05-2014, 14:41.

На Корсунщині знайшли 29 снарядів 21 травня, близько 12:00, у с. Виграїв у лісовому масиві місцевими жителями були знайдені невідомі металеві предмети, за зовнішніми ознаками схожі на снаряди часів Великої Вітчизняної війни. Про це «Нова Доба» дізналася в управлінні ДСНС України в Черкаській області.

На місце знахідки прибули співробітники Корсунь-Шевченківської пожежно-рятувальної частини, які дослідили територію та, крім раніше виявлених, знайшли ще кілька снарядів різного калібру. Загалом кількість знайдених вибухонебезпечних предметів сягнула 27 одиниць.

Цього ж дня житель села Сотники, проводячи земельні роботи у себе на городі, натрапив на металеві предмети. Розкопавши знахідку, чоловік побачив, що це 2 снаряди часів війни. Не гаючи часу, чоловік негайно зателефонував за номером «101»

На місці виявлення вибухонебезпечних знахідок виставлена охорона з числа особового складу РВ УМВС та надана заявка на знешкодження предметів до Управління ДСНС.


Теги: черкаси, черкаська область, снаряди, снаряди часів війни, знахідка, Корсунь-Шевченківський р-н


Черкаси наживо

17 жовтня до Дня захисника України в Черкасах відбудеться презентація заключного етапу черкаського циклу Всеукраїнського соціального проекту
Черепи в кілька рядів знайшли на городі у жителя Чигирина. Археологи та антропологи називають це унікальною знахідкою. За їхніми словами, це можуьб
«Самотня» мама ...
Юлія Фомічова, RSS
Про книгу «Ретроград» ...
Лев Хмельковський, RSS