СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: RSS, Суспільство

Роздрукувати        Друкована версія

У Каневі вшанували пам’ять Великого Кобзаря

Дата: 22-05-2014, 20:03.

У Каневі вшанували пам’ять Великого Кобзаря У Каневі відбулися урочистості зі вшанування пам’яті Великого Кобзаря, Пророка українського народу – Тараса Григоровича Шевченка. Сьогодні, 22 травня, виповнилося 153 роки, як прийняла Чернеча гора відомого українського письменника, митця. В урочистій ході та покладанні квітів до могили Шевченка взяли участь голова ОДА Юрій Ткаченко, голова обласної ради Валентина Коваленко, заступники голови ОДА Наталія Старикова та Віталій Коваль. Також на Канівщину завітали почесні гості – Міністр культури України Євген Нищук та перший український космонавт Леонід Каденюк.

Про це повідомляє власний кореспондент «Нової Доби».

Урочистою ходою черкащани, гості та всі охочі поклонитися Великому Кобзареві пройшли від Монумента Слави, у Каневі, до Чернечої гори.
Також обласна влада поклала квіти до самого Монумента Слави, пам’ятника Іванові Підкові та Олексі Гірнику, який у 1978 році здійснив самоспалення біля могили Шевченка на знак протесту проти русифікації.

Фоторепортаж тут

Теги: черкаси, черкаська область, Канів, Тарас Шевченко, Нищук, Каденюк, Ткаченко, Коваленко


Черкаси наживо

Трійко здорових малюків нещодавно народила черкащанка в обласному перинатальному центрі. Двоє хлопчиків та дівчинка-крихітка зявилися на світ
Антоніо Коррейя закінчив роботу над першим стінописом у Черкасах. За тиждень на тлі школи №15 португалець намалював ластівок, які обминають стовпи.
< >
Автоматика на коліщатах ...
Владислав Бедринець, RSS
Без планів на літо ...
Юлія Вовкодав, RSS
Все минеться ...
Анна Крутіхіна, RSS
Прощай ...
Лев Хмельковський, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o