ПОЛІТИКА


Новина із категорії: Новини » Політика

Роздрукувати        Друкована версія

Кандидат в мери про КВУ: «Потрібно вже закінчувати з ним» (ВІДЕО)

Дата: 2-06-2014, 15:39.

Кандидат в мери про КВУ: «Потрібно вже закінчувати з ним» (ВІДЕО) Кандидат на посаду міського голови Анатолій Бондаренко заявив, що з Комітетом виборців України потрібно вже закінчувати. Так політик прокоментував нещодавню заяву юриста КВУ Алли Юрковської, що перерахунку потребують лише 7 дільниць, а вибори міського голови можна вважати такими, що відбулись.

- Це не комітет виборців, це комітет сприяння фальсифікації на трьох дільницях. Це правильніше можна так його назвати, - підкреслив кандидат в мери.

За словами Анатолія Бондаренка, КВУ та різні громадські організації, що спостерігають за виборами, мають свій фінансовий зиск.

- В нас комітети і різні організації, хто їм скільки заплатить, так вони і спостерігають. Я вважаю, що вибори треба признавати тоді, коли останній з фальсифікаторів сидить у в'язниці. Отоді це вибори вже. Один раз і назавжди, - сказав Бондаренко.







Теги: черкаси, черкаська область,


Черкаси наживо

17 жовтня до Дня захисника України в Черкасах відбудеться презентація заключного етапу черкаського циклу Всеукраїнського соціального проекту
Черепи в кілька рядів знайшли на городі у жителя Чигирина. Археологи та антропологи називають це унікальною знахідкою. За їхніми словами, це можуьб
< >
«Самотня» мама ...
Юлія Фомічова, RSS
Про книгу «Ретроград» ...
Лев Хмельковський, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o