ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: RSS, Економіка

Роздрукувати        Друкована версія

«Черкасиводоканал» збільшує тарифи на воду

Дата: 17-06-2014, 13:42.

«Черкасиводоканал» збільшує тарифи на воду Національна комісія встановила комунальному підприємству «Черкасиводоканал» нові тарифи на послуги водопостачання та водовідведення. Про це «Нова Доба» дізналася у Прес-центрі.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, встановила комунальному підприємству «Черкасиводоканал» з 01.07.2014 р. нові тарифи на послуги водопостачання та водовідведення.

Згідно з Постановою Нацкомісії від 30.05.2014 р. № 637 «Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення комунальному підприємству «Черкасиводоканал» нові тарифи набирають чинності з 1 липня 2014 р.
Згідно з ними 1 куб. метр водопостачання коштуватиме 3,696 грн для населення і для бюджетних установ та інших споживачів; 1 куб. метр водовідведення коштуватиме 3,924 грн для населення і для бюджетних установ та інших споживачів. Зазначені ціни вже з урахуванням податку на додану вартість.

Теги: черкаси, черкаська область, тарифи, вода, Черкасиводоканал, ціни


Черкаси наживо

Замість лімузинів, високих підборів та краваток – віз, вишиванки та плахти. На Черкащині взялися за відродження місцевих весільних традицій. Інформує
Більше місяця минуло після жахливого буревію, що пронісся Черкащиною. Тоді найбільше постраждали райони лівобережжя, зокрема Золотоноша. Не обійшлося
< >
На виставці ...
Олексій Юрін, RSS
Отож – почнемо?! ...
Володимир Даник, RSS