СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Новини » Суспільство

Роздрукувати        Друкована версія

Черкаська область отримає 37 машин швидкої допомоги

Дата: 8-11-2013, 13:16.

Черкаська область отримає 37 машин швидкої допомоги Черкаська область планує отримати 37 автомобілів швидкої медичної допомоги. Про це «Новій Добі» повідомили в прес-службі департаменту охорони здоров’я Черкаської ОДА.

Як повідомляє директор КУ «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ЧОР» Владислав Свириденко, за результатами тендеру, проведеного МОЗ України, з цих 37 автомобілів 4 «швидких» класу А (лінійна терапія), 28 машини класу В (інтенсивна терапія) і 5 автомобілі класу С (реанімобіль).

– Третина автомобілів повинні вже надійти в грудні цього року, а решта протягом першого кварталу 2014 року, – відзначив Владислав Свириденко.

За словами Владислава Івановича, наразі на балансі в Центрі екстреної допомоги та медицини катастроф області знаходиться 103 бригади швидкої допомоги. Вони забезпечені всім необхідним у межах своїх повноважень.
– Так, станом на 07.11.2013 бригадами швидкої медичної допомоги було здійснено 307 824 виїздів, – наголосив директор Центру. – Ними дотримано нормативів доїзду до пацієнта по місту до 10 хвилин у 96, 2% випадків, а в сільській місцевості до 20 хвилин – 86,3% випадків.

Окрім цього, Владислав Свириденко додав, що на сьогодні в Центрі екстреної медичної допомоги працює 1 295 медичних працівників, із них 108 лікарів та 599 молодших медичних спеціалістів. За добу вони в середньому обслуговують близько 800 викликів.

Світлана СобольТеги: черкаси, черкаська область,


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o