ЗДОРОВ'Я


Новина із категорії: Новини » Здоров'я

Роздрукувати        Друкована версія

Черкаські медики вивчають нове обладнання

Дата: 8-11-2013, 14:18.

Черкаські медики вивчають нове обладнання Новітнє медичне обладнання, яке буде встановлено в каретах «швидкої допомоги» Черкащини вже наступного року, продемонстрували в Києві під час наради директорів терцентрів екстреної меддопомоги та медицини катастроф. З ним ознайомилися директор КУ «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ЧОР» Владислав Свириденко та начальник автомобільно-експлуатаційного відділу цієї установи Володимир Поденко. Про це «Нова Доба» дізналася в прес-службі департаменту охорони здоров’я Черкаської ОДА.

– Ми врахували відгуки про «швидкі» попередньої закупки, які пропрацювали на лінії вже рік, – зазначив начальник відділу екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Управління реформ медичної допомоги МОЗ України Михайло Стрельников. – При складанні технічного завдання цього тендеру МОЗ України ще більше підняв вимоги до автомобілів швидкої медичної допомоги та їхнього обладнання. У результаті в каретах «швидкої допомоги» буде встановлено устаткування провідних світових виробників Європи та США. Наші нові авто швидкої медичної допомоги будуть обладнані так само, як і «швидкі» Польщі, Німеччини, Великої Британії тощо.

Теги: черкаси, черкаська область, швидка


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o