ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: RSS, Економіка

Роздрукувати        Друкована версія

Проїзд у маршрутках в Черкасах становитиме 3 гривні

Дата: 3-07-2014, 17:53.

Проїзд у маршрутках в Черкасах становитиме 3 гривні Рішення про встановлення тарифу на проїзд у міському пасажирському транспорті м. Черкаси прийнято на засіданні міського виконавчого комітету 3 липня ц.р. Відповідно до нього, із 7 липня проїзд у міських маршрутках становитиме 3 гривні. Про це «Новій Добі» повідомили в прес-службі Черкаської міської ради.

Ще на початку квітня до департаменту економіки та розвитку надійшли звернення перевізників із проханням підвищити вартість проїзду в міському пасажирському транспорті, оскільки з початку 2014 року відбулось суттєве підвищення цін на автогуму та запасні частини (в межах 50-60%), пальне (в межах 45-60%), на інші складові собівартості перевезень.

23.04.2014 в засобах масової інформації було оприлюднено проект регуляторного акту «Про встановлення тарифу на проїзд у міському пасажирському транспорті м.Черкаси».
Підняття вартості тарифу було темою громадського обговорення 25 червня ц.р.

Зрештою, після ґрунтовного аналізу економічної ситуації, в якій опинилися міські перевізники, та з метою стабільної роботи міського пасажирського транспорту і недопущення зривів його роботи, члени міського виконавчого комітету проголосували за вищезазначенне рішення.

Теги: черкаси, черкаська область, Черкаси, проїзд, маршрутки, рішення, 3 гривні


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o