Проїзд у маршрутках в Черкасах становитиме 3 гривні

Дата: 3-07-2014, 17:53

Проїзд у маршрутках в Черкасах становитиме 3 гривні
Рішення про встановлення тарифу на проїзд у міському пасажирському транспорті м. Черкаси прийнято на засіданні міського виконавчого комітету 3 липня ц.р. Відповідно до нього, із 7 липня проїзд у міських маршрутках становитиме 3 гривні. Про це «Новій Добі» повідомили в прес-службі Черкаської міської ради.

Ще на початку квітня до департаменту економіки та розвитку надійшли звернення перевізників із проханням підвищити вартість проїзду в міському пасажирському транспорті, оскільки з початку 2014 року відбулось суттєве підвищення цін на автогуму та запасні частини (в межах 50-60%), пальне (в межах 45-60%), на інші складові собівартості перевезень.

23.04.2014 в засобах масової інформації було оприлюднено проект регуляторного акту «Про встановлення тарифу на проїзд у міському пасажирському транспорті м.Черкаси».
Підняття вартості тарифу було темою громадського обговорення 25 червня ц.р.

Зрештою, після ґрунтовного аналізу економічної ситуації, в якій опинилися міські перевізники, та з метою стабільної роботи міського пасажирського транспорту і недопущення зривів його роботи, члени міського виконавчого комітету проголосували за вищезазначенне рішення.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода