Новина із категорії: Відео » Відеоновини

Роздрукувати        Друкована версія

У Черкасах звели церкву для онкохворих

Дата: 1-09-2013, 08:33.

Останні новини:

Храм надії. Відтепер у Черкасах хворих на рак лікуватимуть з Божою допомогою. На території обласного онкодиспансеру звели церкву Успіння Пресвятої Богородиці. Вона належить Київському патріархату. Будівництво храму розпочали ще 5 років тому. Цьогоріч завдяки допомозі вірян і просто небайдужих людей церква нарешті відкрила свої двері. Відвідувати її можуть не лише хворі, які лікуються в медичному закладі, а й медпрацівники й усі охочі. Побувала там і Наталя Кириленко.

У Черкаському онкодиспансері відтепер лікуватимуть не лише тіло, а й душу. На території медичного закладу звели храм для недужих. Церква Успіння Пресвятої Богородиці належить Київському патріархату.
Віктор Парамонов, головний лікар Черкаського обласного онкодиспансеру: «Основні наші пацієнти хрещені у православ’ї. І з часом, коли йшло будівництво, ми відчули, що цей храм потрібний, його нам просто не вистачало. Ми тепер його отримали. Він доступний для людей».
Будівництво храму розпочали ще 5 років тому. Завдяки допомозі вірян і просто небайдужих людей, нещодавно він відкрив свої двері. Приходити до церкви можуть не лише хворі, а й усі охочі.
Протоієрей Олег, настоятель храму: «Дуже часто люди, які готуються до операції, приходять до священика та просять благословення, а потім дякують, що все пройшло успішно. Просто не треба боятися, треба сподіватися на Бога».
Відкриття храму на території онкодиспансеру – велика радість для хворих на рак. Адже, за словами священнослужителя, молитва додаватиме їм сили, духовну підтримку та надію на зцілення.

Протоієрей Олег, настоятель храму: «Буває, що одна-дві людини приходять, а буває, що немає, коли присісти. Зазвичай на початку неділі, то більше людей, бо приїжджають із районів, а в п’ятницю-суботу менше».
Нині у храмі завершують розпис святих. Просити зцілення в Бога можна не лише всередині споруди, а й ззовні. Тут на стіні церкви встановили ікону Божої Матері. Ті, хто не може покинути лікувальний заклад, має можливість помолитися прямісінько з вікна. Церква працює щодня. З понеділка по п’ятницю о 12 годині – акафіст Пресвятої Богородиці. Потому прийом священика. Щосуботи о 16:30 у храмі можна сповідатися. Потому на відвідувачів чекає вечірнє Богослужіння. А щонеділі о 9 – Божественна літургія.

Теги: черкаси, черкаська область,


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o