Правоохоронці визначалися, хто сильніший

Серед колективів фізкультури правоохоронних органів та відомств області відбувся обласний Чемпіонат з рукопашного бою. Спортивна боротьба розгорнулась між командами Управління Міністерства внутрішніх справ України в Черкаській області, Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій та курсантами Академії пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля. Про це «Нова Доба» дізналася на сайті «Черкаський спорт».

У змаганнях взяли участь 46 спортсменів із 9 колективів. У напруженій спортивній боротьбі перемогу здобула дружня команда пожежників, друге та третє місце посіли команди правоохоронців та рятувальників.

В особистому заліку переможцями та призерами змагань стали: у ваговій категорії до 65 кг Дмитро Котляр (УМВС), Олександр Добрий (Черкаський навчальний прикордонний центр) та Денис Дражников (УДСНС).

В.к. до 70 кг: Назар Смолярчук (АПБ), Денис Толстіков (АПБ) та Сергій Невзоров (УМВС).

В.к. до 75 кг: Андрій Тютюнник (АПБ), Владислав Борданов (УМВС) та Володимир Декалюк (ГУ Мін доходів).

В.к. до 80 кг: Вадим Іванов (АПБ), Валерій Музика (УДДУПВП) та Ігор Батій (УМВС).

В.к. до 85 кг: Олександр Музиченько (УМВС), Максим Кондрашов (УДСНС) та Олександр Мельник (УДДУПВП).

В.к. +85 кг: Ігор Приходько (АПБ), Сергій Селенько (УДСНС) та Михайло Ткачук (УДДУПВП).