СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Новини » Сільське господарство

Роздрукувати        Друкована версія

Уманщина зібрала 300 тонн зернових

Дата: 13-11-2013, 17:26.

Уманщина зібрала 300 тонн зернових Найближчим часом цей показник покращиться, адже на полях ще залишається основна зернофуражна культура – зернова кукурудза. Нині її зібрано на площі 17 011 га, що становить 85,9 % зайнятих площ. Про це «Нова Доба» дізналася в облдержадміністрації.

Найбільше площ зібрано в ТОВ «Агровіт» – 2 172 га, Уманська філія ПрАТ «Райз-Максимко» – 1 372 га та ТОВ АФ «Текуча» – 1 233 га. 17 господарств району вже завершили обмолот кукурудзи.

Хоча урожай-2013 ще не зібрано остаточно, уманські аграрії вже потурбувалися про здобутки наступного року. Хоча затяжні дощі дещо затримали строки посіву, аграрії Уманщини наздогнали згаяні дні і вже засіяли більш як 23,7 тис га полів озимини: 20 957 га пшениці і 2 737 га ячменю.

Щодо підготовки полів під ярину, то на Уманщині вже зорано 63,5 тисячі гектарів, що становить це 85,8 відсотків від запланованого.

Теги: черкаси, черкаська область, врожай зернових, Уманьський р-н


Черкаси наживо

Напередодні дівчинку доправили на ґвинтокрилі з районної лікарні до Черкас. Її побив рідний батько. Мати розповіла, що пішла в магазин, дитина почала
У Черкасах власники собак породи хаскі розважають дітей катанням на собачій упряжці. Діти в захваті, веселіше від того і господарям собак та їхнім
Про щастя ...
Анна Сакун, RSS
Згадка про Сонце ...
Анна Сакун, RSS
Заквітчаємо вибоїни ...
Тетяна Очеретяна, RSS
Недільне чтиво ...
Іван Десятніков, RSS
Всім читати! Суд іде! ...
Владислав Бедринець, RSS