СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Новини » Сільське господарство

Роздрукувати        Друкована версія

Золотоніський «Златодар» знову запрацює?

Дата: 14-11-2013, 13:04.

Золотоніський «Златодар» знову запрацює? Таку обіцянку дав його нинішній керівник під час засідання тимчасової комісії ОДА з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати, на якій був присутній власний кореспондент «Нової Доби». На переконання в. о. директора ДП «Златодар» Михайла Срібного, підприємство нещодавно отримало сертифікат відповідності і відразу запрацювало.

- 4 листопада ми отримали сертифікат відповідності і підприємство запрацювало. Тільки через 4 дня роботи, 8 листопада, ми вже виплатили зарплату за серпень. За цей тиждень, що минув, прийняли більше 10 тисяч тонн зерна кукурудзи. Щодня отримуємо більше тисячі тонн. На сьогодні в нас уже 20 тисяч тонн зерна кукурудзи. На наступному тижні плануємо закрити зарплату ще за один місяць, - повідомив Михайло Васильович.

Довідково: ДП "Златодар" є державним підприємством, яке входить до системи Державного агентства резерву України. Головна мета підприємства - забезпечення та реалізація державної політики у сфері державного резерву. Підприємство здійснює також переробку зерна Аграрного фонду України та Державного агентства резерву України на борошно, яке в подальшому передається хлібопекарським підприємствам для забезпечення потреби хліба та хлібобулочних виробів Черкаської області. На «Златодарі» працює 271 робітник. На 8 листопада нинішнього року заборгованість по зарплаті становила 1 млн 994 тис грн.

Теги: черкаси, черкаська область, Золотоноша, заборгованість по заробітній платі


Черкаси наживо

Напередодні дівчинку доправили на ґвинтокрилі з районної лікарні до Черкас. Її побив рідний батько. Мати розповіла, що пішла в магазин, дитина почала
У Черкасах власники собак породи хаскі розважають дітей катанням на собачій упряжці. Діти в захваті, веселіше від того і господарям собак та їхнім
Про щастя ...
Анна Сакун, RSS
Згадка про Сонце ...
Анна Сакун, RSS
Заквітчаємо вибоїни ...
Тетяна Очеретяна, RSS
Недільне чтиво ...
Іван Десятніков, RSS
Всім читати! Суд іде! ...
Владислав Бедринець, RSS