«Черкаський Дніпро» переміг «Кремінь» Кременчук 1:0

«Черкаський Дніпро» здобув перемогу над кременчуцькою командою «Кремінь». Про це «Новій Добі» повідомили у прес-службі черкаської команди.

На 22-ій хвилині класна діагональ від Олега Кошки та помилка захисника «Кременя» Сергія Степанчука дозволили Вадиму Гонщику викласти шкіряну кулю під удар Олександру Батальському. Досвідчений форвард черкащан упевнено реалізував свій момент – 1:0!

У другому таймі тренерський штаб Ігоря Столовицького змушений був зробити акцент на збереженні результату. Перегрупувавши на полі свої сили, черкащани в меншості гідно протистояли своєму опонентові. Лише раз (на 53-ій хвилині) гості спромоглися створити гольовий моменті: навіс Сергія Стебловського зі штрафного ударом головою замикав Олександр Буличов – на щастя, м’яч просвистів над поперечкою воріт Андрія Лєнчінкова. А коли гості на заключних хвилинах матчу змушені були йти ва-банк, дніпряни могли не раз підловити їх на контратаці – гарні нагоди вразити ціль мали Альберт Зінченко, Роман Дацюк і Ярослав Захаревич.