СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Новини » Сільське господарство

Роздрукувати        Друкована версія

Черкащина утримує лідерство по зернових

Дата: 16-11-2013, 10:26.

Черкащина утримує лідерство по зернових Врожайність зернових та зернобобових на Черкащині цього року найвища в Україні. З одного гектару землі на полях області в середньому зібрали по 60 центнерів зерна. Повідомив голова облдержадміністрації Сергій Тулуб під час урочистостей із нагоди професійного свята працівників сільського господарства. Про це «Нова Доба» дізналася в облдержадміністрації.

– Із початку року в області спостерігається стабільний приріст виробництва аграрної продукції. У рослинництві аграріям вдалося досягти рекордних урожаїв, відзначив очільник області. – Цьому сприяли впровадження нових технологій та зміна підходів до захисту рослин. Загалом же місцеві аграрії очікують зібрати майже 4 мільйони тонн зернових.

За словами Сергія Борисовича, лідерами за урожайністю зернових та зернобобових культур є господарства Корсунь-Шевченківського, Чорнобаївського та Уманського районів. Тут із кожного гектара намолочено більше 65 центнерів зерна.

Теги: черкаси, черкаська область, облдержадміністрація, Тулуб, зерно


Черкаси наживо

Напередодні дівчинку доправили на ґвинтокрилі з районної лікарні до Черкас. Її побив рідний батько. Мати розповіла, що пішла в магазин, дитина почала
У Черкасах власники собак породи хаскі розважають дітей катанням на собачій упряжці. Діти в захваті, веселіше від того і господарям собак та їхнім
Про щастя ...
Анна Сакун, RSS
Згадка про Сонце ...
Анна Сакун, RSS
Заквітчаємо вибоїни ...
Тетяна Очеретяна, RSS
Недільне чтиво ...
Іван Десятніков, RSS
Всім читати! Суд іде! ...
Владислав Бедринець, RSS