СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: RSS, Суспільство

Роздрукувати        Друкована версія

У Черкасах відкриється виставка відкриється виставка Павла Солощенка

Дата: 12-08-2014, 17:17.

У Черкасах відкриється виставка відкриється виставка Павла Солощенка У четвер 14 серпня о 16 год у Черкаському художньому музеї відкриється виставка творів Павла Солощенка під назвою «Уява приутності». Автор має вищу художню освіту, у минулому інтенсивно працював як художник, беручи участь у виставках різного рівня до 1975 року. Відтоді станкове мистецтво було відкладено на 20 років. Про це «Нова Доба» дізналася з 4erkasu-plus.

З поверненням правди в «Країну мрій» та її розвалом, поступово почалося «воскресіння». Спочатку – невеликі акварелі, потім більші, згодом у Черкасах відбулося 4 виставки. На фотографії один з численних творів Павла Миколайовича.
Ця виставка, на думку автора, є справжнім проривом, бо техніка олійного живопису була ним практично забута за довгі роки. Вона і не відновилася, а стала іншою. У автора немає жодних сумнівів, що цей «прорив» ініційований і благословенний Богом, бо не було надії, що вистачить сил на цілу виставку, а майже всі попередні твори давно роз’їхалися по всьому світу.

У Черкасах відкриється виставка відкриється виставка Павла Солощенка

Виставка продовжиться до початку вересня (від трьох тижнів до місяця).

Теги: черкаси, черкаська область, виставка, Павло Солощенко, художній музей, картини


Черкаси наживо

Замість лімузинів, високих підборів та краваток – віз, вишиванки та плахти. На Черкащині взялися за відродження місцевих весільних традицій. Інформує
Більше місяця минуло після жахливого буревію, що пронісся Черкащиною. Тоді найбільше постраждали райони лівобережжя, зокрема Золотоноша. Не обійшлося
< >
На виставці ...
Олексій Юрін, RSS
Отож – почнемо?! ...
Володимир Даник, RSS