СПОРТ


Новина із категорії: Новини » Спорт

Роздрукувати        Друкована версія

Черкаський спортсмен вийшов у півфінал чемпіонату Європи

Дата: 12-08-2014, 16:23.

Черкаський спортсмен вийшов у півфінал чемпіонату Європи Сьогодні у Цюриху стартував чемпіонат Європи з легкої атлетики. Про це «Нова Доба» дізналася на сайті «Черкаський спорт».

Українській команді у Швейцарії потрібно виконати нелегке завдання – відстояти третє місце чемпіонату Європи, який у 2012-му році проходив у Гельсінкі. Допомагатимуть цьому і двоє черкащан: Денис Нечипоренко та Данило Даниленко.

Сьогодні свій кваліфікаційний забіг на 400 метрів з бар’єрами вдало подолав Нечипоренко. Динису вдалося показати п’ятий час забігу 50.63 секунди. Цього виявилося достатньо аби вийти у півфінал змагань. Окрім індивідуальної програми Денис має шанс виступити і в командній естафеті 4х400.

Принаймні у ній Нечіпоренко є запасним. У цій же дисципліні має бігти на чемпіонаті Європи Данило Даниленко, який у збірній України одночасно представляє Черкаський та Донецький регіон.





Теги: черкаси, черкаська область, спортсмен, час, забіг, півфінал


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
Про кохання від мами ...
Юлія Фомічова, RSS