ЗДОРОВ'Я


Новина із категорії: Новини » Здоров'я

Роздрукувати        Друкована версія

Понад 90 випадків кишкових інфекцій зареєстровано в області за минулий тиждень

Дата: 19-08-2014, 14:27.

Понад 90 випадків кишкових інфекцій зареєстровано в області за минулий тиждень З 9.08 по 15.08.2014 року в області зареєстровано 92 випадків захворювань на ГКІ проти 77-и за минулий тиждень.

Зокрема у м. Черкаси, зареєстровано 43 випадки, у м. Умань – 9, у м. Сміла – 7, Золотоніському районі – 6, Смілянському – 4, Христинівському, Черкаському та Шполянському районах – по 3 випадки. На 11 адміністративних територіях виявлені поодинокі випадки гострих кишкових інфекцій, ще на 5 – ці захворювання не реєструвались.

Про це «Новій Добі» повідомили в Держсанепідстанції України у Черкаській області.

Серед захворювань на ГКІ збільшилась кількість гастроентероколітів невстановленої етіології (45 випадків), в тому числі у м. Черкаси – 18, м. Умань – 9, м. Сміла – 3, Золотоніському районі – 6 випадків, ще у 6-ти районах виявлено поодинокі випадки захворювань. Зареєстровано також 23 випадки гастроентероколітів встановленої етіології, 19 випадків сальмонельозу, 5 випадків вірусного гепатиту А. Не зареєстровано жодного випадку шигельозу.

У «вогнищах» проведений комплекс необхідних заходів, зокрема обстеження контактних осіб, лабораторні дослідження води питної, харчових продуктів, виявлено 3 проби з позитивним результатом.

Теги: черкаси, черкаська область, Держсанепідслужба у Черкаській області, гострі кишкові інфекції


Черкаси наживо

У Черкаській області зареєстровано 11 випадків захворювання на кір. У місті Черкаси жодного випадку поки не зафіксовано.
На виставці будуть представлені екземпляри весільного вбрання середини та кінця двадцятого століття. Ініціаторами виступили черкащанки Наталія та
Загадую віддавати добро ...
Юлія Фомічова, RSS
Настав Новий рік... ...
Анна Григорович, RSS
Блог – як явище… ...
Володимир Даник, RSS
Про Марину Сосюру ...
Лев Хмельковський, RSS
Михайло Сирота розповідав ...
Лев Хмельковський, RSS