СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Новини » Сільське господарство

Роздрукувати        Друкована версія

На Черкащині у чотири рази знизився врожай цукрового буряку

Дата: 18-11-2013, 13:42.

На Черкащині у чотири рази знизився врожай цукрового буряку Лише чверть від обсягу цукрових буряків цього року зібрали черкаські аграрії. Фахівці вважають, що ці цифри зумовлені значним скороченням площ збирання та зниженням врожайності (до 61 ц/га) цієї культури. Про це «Новій Добі» повідомили в Головному управлінні статистики в Черкаській області.

Загалом в Черкаській області зібрано 2340,9 тис. ц. цукросировини. Фахівці вважають, що, окрім іншого, на кількість зібраних цукрових буряків вплинула й дощова погода у вересні.

Нагадаємо: Зараз на Черкащині налічується 7 цукрових заводів, із них працює лише 2 – ТОВ «Панда» (с. Селище Корсунь-Шевченківського району) та ДП «Іваньківський цукровий завод» (Маньківський р-н), решта заводів законсервована. Зокрема зупинено роботу флагманів галузі – Пальмірського (Золотоніський р-н) та Жашківського цукрових заводів, їх готують до продажу.

Теги: черкаси, черкаська область, сільське господарство, цукор


Черкаси наживо

Напередодні дівчинку доправили на ґвинтокрилі з районної лікарні до Черкас. Її побив рідний батько. Мати розповіла, що пішла в магазин, дитина почала
У Черкасах власники собак породи хаскі розважають дітей катанням на собачій упряжці. Діти в захваті, веселіше від того і господарям собак та їхнім
Про щастя ...
Анна Сакун, RSS
Згадка про Сонце ...
Анна Сакун, RSS
Заквітчаємо вибоїни ...
Тетяна Очеретяна, RSS
Недільне чтиво ...
Іван Десятніков, RSS
Всім читати! Суд іде! ...
Владислав Бедринець, RSS