ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: RSS, Економіка

Роздрукувати        Друкована версія

Підприємства Маньківщини отримали компенсацію за працевлаштування безробітних

Дата: 20-08-2014, 13:48.

Підприємства Маньківщини отримали компенсацію за працевлаштування безробітних На сьогодні п’ять підприємств Маньківського району взяли на роботу 14 безробітних за направленням центру зайнятості та отримали компенсацію єдиного соціального внеску. Одне з них – ТОВ «Кролікофф Плюс». Підприємство займається розведенням кролів та реалізацією м’ясної продукції. У вересні минулого та у березні нинішнього року в ТОВ «Кролікофф Плюс» працевлаштовано 4 особи на нові робочі місця. За рахунок коштів Фонду підприємству відшкодовано близько 15 тисяч гривень. Робота в цьому напрямку продовжується.

Про це «Новій Добі» повідомили в Черкаському ОЦЗ.

Згідно з Законом України «Про зайнятість населення», у роботодавців є можливість скористатися державною підтримкою за працевлаштування безробітних. Центри зайнятості, відповідно до законодавства, стимулюють роботодавців до створення нових робочих місць, компенсуючи їм єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Отримати компенсацію може кожен, хто працевлаштує безробітних, направлених службою зайнятості, на нові робочі місця. Таким чином, роботодавці отримують фінансову підтримку для свого економічного розвитку, а служба зайнятості підвищує шанси на працевлаштування неконкурентоспроможних категорій населення.

Теги: черкаси, черкаська область, Маньківський район, ОЦЗ, обласний центр зайнятості, ТОВ «Кролікофф Плюс», безробітні, працевлаштування


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o