«Черкаські Мавпи» вдома здолали «Дніпро»

Учора ввечері черговий матч Кубку України-2013/14 з баскетболув групі «А» завершився впевненою перемогою «Черкаських Мавп». Черкаська команда на власному майданчику здолала дніпропетровський «Дніпро» з рахунком 89:74 (22:17, 33:17, 11:17, 23:23). Про це «Новій Добі» повідомили в прес-службі баскетбольного клубу.

Учорашньою грою «Черкаські Мавпи» розпочали групову стадію Кубка України. Матч був важливим ще і тому, що завдяки його результату помаранчево-чорна команда нарешті перервала затяжну серію без перемог.

Уже у перші хвилини матчу тренер команди Микола Неухацький задіяв ледь не всіх заявлених гравців на матч. Бажання грати висловив навіть травмований Уошборн. Уже з перших хвилин було зрозуміло, що дніпропетровці опинилися у статусі наздоганяючого. На початку гри найпродуктивнішим гравцем був Террі Сміт. Переконливо виглядав Михайлюк, який здобув 6 очок поспіль. Завдяки агресивній грі господарів вони впевнено лідирували за результатом першої половини матчу.
На початку третього періоду команда Вальдемараса Хомічуса спробувала нав’язати боротьбу завдяки зонному захисту. Ця тактика навіть допомогла гостям скоротити своє відставання до 14 очок. Однак Мур пригальмував суперників. Після чого черкаська команда знову отримала контроль над ходом зустрічі.

Наприкінці матчу можливість взяти участь у матчі отримали молоді гравці клубу так, останні 3 хвилини взагалі догравали виключно юні вихованці баскетбольної школи «Черкаських Мавп». Разом з тим вони зуміли довести гру до жаданої перемоги – 89:74. Найрезультативнішим гравцем матчу став Чигринов, який зібрав 18 очок.