У Білозір’ї змагалися юні футболісти

У Білозір’ї відбувся дитячий турнір «Кубок районної федерації футболу». Про це «Нову Добу» інформує прес-служба Черкаської РДА.

Днями в селі Білозір’ї при підтримці районної федерації футболу відбувся дитячий турнір «Кубок районної федерації футболу» серед юнаків 2004 – 2005 р.н. У змаганнях узяли участь юні спортсмени відділення ДЮСШ «Мрія» та спортивної дитячої футбольної школи с. Білозір’я.

Лідером турніру з першої гри беззаперечно стала команда з с. Червона Слобода, а от за гру в фіналі точилась запекла боротьба серед команд сіл Геронимівки та Руської Поляни, яка закінчилась із рахунком 2:2. Тільки пенальті виявили переможця, якими стали футболісти с. Геронимівки.

У фінальній грі перемогу здобули футболісти с. Червоної Слободи, які й отримали кубок. Усі команди отримали солодкі подарунки.