ПОЛІТИКА


Новина із категорії: Політика, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

На Черкащині визначили склад окружних виборчих комісій

Дата: 9-09-2014, 15:39.

На Черкащині визначили склад окружних виборчих комісій ЦВК визначилась зі складом окружних виборчих комісій. Склад виборчих комісій, що працюватимуть в округах нашої області, такий:

Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 194


Голова комісії – Ісаєнко Поліна Георгіївна, 1951 року народження – від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Громада".
Заступник голови комісії – Салипа Людмила Миколаївна, 1976 року народження – від Партії Зелених України.
Секретар комісії – Сербіна Тетяна Миколаївна, 1968 року народження – від Партії Регіонів, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Члени комісії:
Богомол Тетяна Костянтинівна, 1951 року народження – від Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка";
Вознюк Тетяна Іванівна, 1973 року народження – від політичної партії "Україна майбутнього";
Воскобойник Віолета Сергіївна, 1979 року народження – від Політичної партії "Зелені";
Зайченко Віра Петрівна, 1962 року народження – від Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
Кисленко Ія Валеріївна, 1980 року народження – від політичної партії "Правий Сектор";
Коломієць Петро Павлович, 1949 року народження – від Комуністичної партії України;
Конверська Марина Віталіївна, 1983 року народження – від партії Політичне об’єднання "Рідна Вітчизна";
Кондесь Станіслав Володимирович, 1984 року народження – від Партії Пенсіонерів України;
Линовіцька Олександра Леонідівна, 1962 року народження – від Радикальної Партії Олега Ляшка;
Лущик Валентина Василівна, 1959 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
Мушієк Михайло Григорович, 1958 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"; Наталич Роман Миколайович, 1976 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода";
Попова Олена Юріївна, 1978 року народження – від Партії Регіонів;
Фесенко Сергій Юрійович, 1988 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
Шаповал Володимир Анатолійович, 1974 року народження – від Політичної партії Українська платформа "СОБОР".

Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 195

Голова комісії – Кирнос Микола Григорович, 1980 року народження – від Партії Регіонів.
Заступник голови комісії – Орел Алла Юріївна, 1972 року народження – від Комуністичної партії України.
Секретар комісії – Постіл Людмила Андріївна, 1958 року народження – від Соціалістичної партії України.

Члени комісії:
Дубчак Ярослав Степанович, 1979 року народження – від політичної партії "Україна майбутнього";
Загуляєв Валерій Ігорович, 1979 року народження – від Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка";
Компанієць Олександр Олексійович, 1984 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода"; Кононенко Сергій Іванович, 1955 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
Мартиненко Олена Анатоліївна, 1970 року народження – від партії Політичне об’єднання "Рідна Вітчизна";
Перепьолова Лідія Василівна, 1957 року народження – від Радикальної Партії Олега Ляшка;
Руденко Володимир Валентинович, 1970 року народження – від Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; Савченко Анатолій Пилипович, 1939 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"; Скіпідарнікова Тетяна Петрівна, 1963 року народження – від політичної партії "Правий Сектор";
Сташкова Анна Олександрівна, 1985 року народження – від Ліберальної партії України;
Терещенко Віта Федорівна, 1978 року народження – від Політичної партії Українська платформа "СОБОР";
Хрутьба Андрій Сергійович, 1984 року народження – від Політичної партії "Зелені";
Шах Джаніта Зубайрівна, 1990 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
Шкуренко Микола Володимирович, 1967 року народження – від Партії Регіонів, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
Яловой Дмитро Вікторович, 1984 року народження – від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Громада".

Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 196

Голова комісії – Стрикаль Тамара Іванівна, 1950 року народження – від Політичної партії "НОВА ПОЛІТИКА".
Заступник голови комісії – Безуглий Анатолій Федорович, 1950 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Секретар комісії – Півень Віра Пимонівна, 1953 року народження – від Політичної партії "Народно-трудовий союз України".

Члени комісії:
Вихрист Ольга Максимівна, 1957 року народження – від Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
Воропай Володимир Миколайович, 1973 року народження – від Партії Пенсіонерів України;
Гаращенко Аліна В’ячеславівна, 1991 року народження – від Соціалістичної партії України;
Жукова Ніна Миколаївна, 1939 року народження – від Партії Регіонів, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
Карпенко Олена Володимирівна, 1969 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
Красильніков Дмитро Олександрович, 1967 року народження – від Політичної партії "Зелені";
Милаш Галина Петрівна, 1973 року народження – від політичної партії "Наша Україна";
Петренко Віра Іванівна, 1949 року народження – від Ліберальної партії України;
Поліщук Валентина Борисівна, 1948 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода";
Путря Юрій Миколайович, 1970 року народження – від політичної партії "Правий Сектор";
Тисак Віта Володимирівна, 1984 року народження – від Української партії "Зелена планета";
Чунарьова Тетяна Борисівна, 1947 року народження – від Комуністичної партії України;
Шеренгова Оксана Олександрівна, 1970 року народження – від партії Політичне об’єднання "Рідна Вітчизна";
Щербанич Олег Петрович, 1976 року народження – від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Громада";
Яковенко Анатолій Володимирович, 1970 року народження – від Радикальної Партії Олега Ляшка.

Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 197

Голова комісії – Анущенко Віра Петрівна, 1962 року народження – від Ліберальної партії України.
Заступник голови комісії – Довгопола Ніна Олександрівна, 1957 року народження – від політичної партії "Наша Україна".
Секретар комісії – Павлюк Валентина Павлівна, 1950 року народження – від політичної партії "Україна майбутнього"

Члени комісії:
Андрейчуков Олексій Олексійович, 1984 року народження – від Партії Регіонів, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
Вдовиченко Оксана Романівна, 1984 року народження – від Партії Зелених України;
Іванова Віра Петрівна, 1953 року народження – від Української партії "Зелена планета";
Касіч-Пилипенко Євген Леонідович, 1965 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";
Кобилінський Володимир Якович, 1949 року народження – від Комуністичної партії України;
Комендант Надія Андріївна, 1947 року народження – від Політичної партії "НОВА ПОЛІТИКА";
Курінна Лілія Тарасівна, 1951 року народження – від Радикальної Партії Олега Ляшка;
Ломака Віра Миколаївна, 1956 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
Мосійчук Вадим Михайлович, 1975 року народження – від Політичної партії Українська платформа "СОБОР";
Палкіна Лариса Казимівна, 1965 року народження – від Соціалістичної партії України;
Попелуха Костянтин Ігорович, 1987 року народження – від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Громада";
Танана Григорій Петрович, 1954 року народження – від Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
Тихонов Володимир Миколайович, 1949 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
Тімченко Олександр Вікторович, 1985 року народження – від Партії Регіонів;
Черняк Микола Олександрович, 1957 року народження – від Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка".

Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 198

Голова комісії – Білан Володимир Миколайович, 1963 року народження – від Партії Наталії Королевської "Україна – Вперед!".
Заступник голови комісії – Саміченко Олексій Володимирович, 1984 року народження – від Політичної партії Українська платформа "СОБОР".
Секретар комісії – Пятов Валентин Єгорович, 1947 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Члени комісії:

Бабіч Світлана Валеріївна, 1973 року народження – від політичної партії "Україна майбутнього";
Веременко Олена Михайлівна, 1960 року народження – від Партії Зелених України;
Денисов Максим Валерійович, 1971 року народження – від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Громада";
Дубовський Богдан Валерійович, 1978 року народження – від Радикальної Партії Олега Ляшка;
Каменецька Ольга Хрисантіївна, 1944 року народження – від Партії Регіонів, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
Карандайкіна Марина Вікторівна, 1963 року народження – від Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка";
Копійко Дмитро Сергійович, 1990 року народження – від Комуністичної партії України;
Косенко Олег Вадимович, 1968 року народження – від Партії Регіонів;
Курудз Людмила Василівна, 1959 року народження – від Політичної партії "НОВА ПОЛІТИКА";
Линник Віктор Васильович, 1956 року народження – від Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
Мельниченко Михайло Мстиславович, 1961 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
Роговик Володимир Анатолійович, 1964 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";
Саміченко Валентина Іванівна, 1962 року народження – від Ліберальної партії України;
Хрустовська Ірина Валеріївна, 1983 року народження – від Української партії "Зелена планета";
Цюпка Дмитро Тихонович, 1957 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода".

Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 199


Голова комісії – Чорногорець Тетяна Василівна, 1957 року народження – від Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка".
Заступник голови комісії – Лісіцина Ірина Ігорівна, 1986 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода".
Секретар комісії – Холоденко Наталія Володимирівна, 1975 року народження – від Радикальної Партії Олега Ляшка.

Члени комісії:

Андрущак Галина Олександрівна, 1976 року народження – від Соціалістичної партії України;
Балюк Олена Станіславівна, 1968 року народження – від Політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Громада";
Беклеміщева Людмила Віталіївна, 1969 року народження – від Партії Регіонів, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
Грубась Людмила Анатоліївна, 1978 року народження – від Партії Зелених України;
Драговоз Василь Свиридович, 1946 року народження – від Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
Кочерга Ірина Валеріївна, 1975 року народження – від політичної партії "Україна майбутнього";
Крот Людмила Олексіївна, 1983 року народження – від Політичної партії "Народно-трудовий союз України";
Кукла Ольга Борисівна, 1963 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
Кучер Леся Петрівна, 1975 року народження – від Партії Наталії Королевської "Україна – Вперед!";
Лахманюк Петро Іванович, 1948 року народження – від Комуністичної партії України;
Москаленко Світлана Вікторівна, 1976 року народження – від Ліберальної партії України;
Присяжнюк Наталія Петрівна, 1969 року народження – від Політичної партії Українська платформа "СОБОР";
Савчук Ірина Андріївна, 1984 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
Труш Віталій Іванович, 1972 року народження – від Політичної партії "Зелені";
Хлипавка Михайло Миколайович, 1976 року народження – від Політичної партії "НОВА ПОЛІТИКА".

Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 200


Голова комісії – Швець Юрій Володимирович, 1977 року народження – від Політичної партії "Зелені".
Заступник голови комісії – Олішевський Вадим Володимирович, 1976 року народження – від Української партії "Зелена планета".
Секретар комісії – Ханапетов Олександр Володимирович, 1983 року народження – від Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Члени комісії:
Білозор Любов Григорівна, 1954 року народження – від Ліберальної партії України;
Бондарчук Анжела Володимирівна, 1969 року народження – від Партії Пенсіонерів України;
Джим Тетяна Євгеніївна, 1962 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";
Добровольський Анатолій Петрович, 1984 року народження – від Партії Регіонів;
Єжаченко Лариса Дмитрівна, 1988 року народження – від політичної партії "Наша Україна";
Керезвас Ірина Петрівна, 1983 року народження – від Партії Зелених України;
Кондратюк Валерій Петрович, 1966 року народження – від Партії Регіонів, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
Король Валентин Степанович, 1949 року народження – від політичної партії "Україна майбутнього";
Курило Наталія Анатолівна, 1957 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
Савинський Андрій Віталійович, 1987 року народження – від Радикальної Партії Олега Ляшка;
Скоморох Ольга Іванівна, 1984 року народження – від Соціалістичної партії України;
Скрипник Руслан Альбертович, 1962 року народження – від Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка";
Сухар Олег Олександрович, 1988 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода";
Тульчинська Надія Сергіївна, 1964 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
Усатюк Ольга Василівна, 1974 року народження – від партії Політичне об’єднання "Рідна Вітчизна".





Теги: черкаси, черкаська область, окружні виборчі комісії, ОВК, Черкаська область


Черкаси наживо

До Дня вишиванки у Черкасах влаштували справжній парад. Святкування розпочалося вже традиційною ходою. Вирушили від пам’ятника Тарасу Шевченку. З
Днями народний самодіяльний ансамбль танцю «Черкащанка» відзначатиме свій 65-й день народження. Нині танцівники щовечора відточують свої найкращі
Письменники... Жартують! ...
Володимир Даник, RSS
Дощове надвечір’я. Пейзаж ...
Сніжана Калюжна, RSS
Зустріч із дощем ...
Анна Сакун, RSS