Головна > Спорт, RSS > Збірна Черкаської області з боксу провела відкрите тренування

Збірна Черкаської області з боксу провела відкрите тренування


11-01-2017, 18:11. Размістив: Олеся Безпалова
На відкритому тренуванні найкращі боксери області продемонстрували свої вміння та фізичну підготовку. Про це «Нова Доба» дізналася з сайту «Черкаський спорт».

Захід, що вчора відбувся в одному з черкаських фітнес-клубів, відвідали заступник голови ЧОДА Констянтин Омаргалієв, директор школи вищої спортивної майстерності Наталія Стороженко та начальник управління у справах сім'ї, молоді та спору ЧОДА Максим Зеленський. Перед початком тренування найкращих спортсменів нагородили спортивним спорядженням.

Першим до черкаських спортсменів звернувся заступник голови Черкаської ОДА Констянтин Омаргалієв: «Користуючись нагодою, хочу окрему подяку виголосити тренеру, тому що дійсно кожен спорт починається з тренера. І, якщо тренер любить свій спорт, якщо він у ньому розуміється, то тоді й з'являються такі прекрасні учні, яких я перед собою сьогодні бачу. Хочу побажати, щоб кожен з вас досягнув свого успіху і щоб усі цілі, які ви перед собою поставили, як у спорті, так і у житті, ви неодмінно досягли».

За словами тренера збірної Андрія Мальованого, у 2016 році наша збірна серед чоловіків посіла 7 місце із 23-х команд. Юніорська команда виборола на чемпіонаті України ІІ командне місце, так само, як і наша жіноча команда. У 2017 році найпершим турніром буде Майстерський турнір, який відбудеться із 1 до 5 березня у місті Черкаси. Але найважливішими стануть Чемпіонати України в усіх вікових категоріях та Кубки України.

Також начальник управління у справах сім'ї, молоді та спору Черкаської ОДА Максим Зеленський наголосив на користі таких відкритих тренувань: «Першочергово, ми хотіли розвіяти міфи та стереотипи про бокс і показати досягнення нашої обласної збірної».
Повернутись назад