Головна > Економіка, RSS > У святкові дні Черкаси споживають на 15 % менше електроенергії

У святкові дні Черкаси споживають на 15 % менше електроенергії


11-01-2018, 14:46. Размістив: Олеся Зінченко
Попри численну ілюмінацію, у період Новорічних свят споживачі використовують менше електроенергії, ніж зазвичай. Насамперед пояснюють фахівці Черкаського міського РЕМ, це пов’язано зі зменшенням обсягів споживання електричної енергії промисловими споживачами. Більш стабільна ситуація з побутовими споживачами. Про це «Нова Доба» дізналася в прес-службі ПАТ «Черкасиобленерго».
− У свята вони споживають енергії лише на півтора-два відсотки більше, − розповідає директор Черкаського міського району електричних мереж Вадим Трохимець.

Аварійні ситуації найчастіше виникають через перевантаження мереж споживачами, які перевищують договірні величини споживання щодо потужності, чим і перевантажують власну мережу.
У Новорічні свята міські енергетики відпрацювали без аварійних відключень.
Аби й надалі уникати форс-мажорних ситуацій, фахівці ПАТ «Черкасиобленерго» радять споживачам не перевантажувати власні електромережі, а у разі виникнення аварій звертатися до оперативної служби Черкас за номером 15-05 або ж до кол-центру компанії: 33-87-87. Ці служби працюють у режимі 24/7.

Довідково: у середньому обласний центр споживає 2,3 МВт год електроенергії на добу, тоді як у свята цей показник знижується до 1,9 МВт год.

Повернутись назад