Головна > Культура. Освіта, RSS > У Черкасах планують провести фестиваль кіно

У Черкасах планують провести фестиваль кіно


12-02-2018, 14:10. Размістив: annkrut
Організатори Черкаського фестивалю короткометражного кіно «КіноШот» збираються потішити черкасців та гостей міста оригінальним культурним заходом із показами фільмів просто неба вже втретє, повідомляють у прес-службі фестивалю.

– Торік нам удалося зібрати чималу кількість як гостей, так і глядачів на обох локаціях: у краєзнавчому музеї та в Долині троянд. У цілому, понад 200 глядачів щодня. Це засвідчило справді високий культурний рівень містян та їхнє бажання відвідувати такі заходи й розвиватися у напрямку мистецтва кіно, – розповідає голова організаційного комітету Черкаського фестивалю короткометражного кіно «КіноШот» Вікторія Лаврєнтьєва.

Минулоріч ІІ Черкаський фестиваль короткометражного кіно «КіноШот» тривав протягом 25–27 серпня. У межах заходу презентували фільми від Київського міжнародного фестивалю короткометражних фільмів «KISFF», проекту «MyStreetFilmsUkraine-РУБІЖ» від Фестивалю кіно та урбаністики «86», а також показували програму документального короткометражного кіно. Водночас, 30 короткометражних ігрових та анімаційних фільмів боролися за перемоги в різних номінаціях у конкурсній програмі фестивалю.


Організаційний комітет фестивалю уже взявся до роботи над заходом, визначивши дати проведення цьогорічного «КіноШоту». Так, фестиваль, що захоплює своїм різноманіттям та унікальною атмосферою, відбудеться 16–19 серпня.
Повернутись назад