Головна > Суспільство > Підсумки «Доби»

Підсумки «Доби»


12-02-2018, 20:36. Размістив: Vlad
Події. Фермерів із Кичинців змушують віддати земельну ділянку та жителя Черкащини засудили за терористичну діяльність у складі «ДНР»

Власники фермерського господарства «Кичинці» (розташоване в межах Кичинецької сільської ради на території Набутівської ОТГ. отримали в оренду земельну ділянку, непридатну для посіву. Ділянки були виорані та повністю засіяні. При цьому відповідні дозволи на оренду землі фермери збирали дуже тривалий час – декілька років. У листопаді 2017 року представники прокуратури вилучили у господарів усі документи та ксерокопії на оренду землі.

Житель Черкащини, будучи радикально налаштованим та діючи з метою дестабілізації суспільно-політичної обстановки, вступив до силового блоку терористичної організації «ДНР», де здійснював силовий опір військовослужбовцям Збройних Сил України, брав участь у захопленні будівель та споруд, які займають державні органи та установи. Крім цього, за допомогою мобільного телефону та рації для радіозв’язку здійснював коригування вогню по блокпостах Збройних Сил України. Під час спеціального судового провадження Соснівський районний суд м. Черкаси погодився з доводами прокурора, визнав зловмисника винним і призначив покарання у вигляді 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна


Актуально. За добу черкаські рятувальники доставили на берег два гурти рибалок


Число. Понад 2 тисячі безробітних жителів Черкас перебуває нині на обліку в центрі зайнятості
Повернутись назад