Головна > Спорт, RSS > Черкаський баскетболіст отримав престижну нагороду в США

Черкаський баскетболіст отримав престижну нагороду в США


13-04-2018, 17:20. Размістив: Vlad
Український баскетболіст американської студентської команди Канзаського університету «Канзас Джейгокс» Святослав Михайлюк отримав престижну нагороду Mr. Jayhawk. Про це «Нова Доба» дізналася з ресурсу Sport Arena.

Цю премію вручають баскетболістам, які залишили найбільш помітний слід в історії клубу на майданчику та за його межами. "Разом з українцем нагороду також отримав його партнер по команді американець Девонте Грем", - зазначається у повідомленні.
Святослав є вихованцем «Черкаських Мавп». Грав за дитячі та юнацькі команди клубу. Дебютував в Українській баскетбольній суперлізі в сезоні 2012—2013, вийшовши за основний склад БК «Черкаські мавпи» у трьох матчах. У сезоні 2013—2014 провів за «Черкаські мавпи» 24 гри у Суперлізі та 10 ігор у Кубку України.

Раніше ЗМІ інформували, що 20-річний Михайлюк поставив крапку у студентській кар'єрі. Тепер він має можливість потрапити в НБА через драфт, який відбудеться за два місяці. У сезоні-2017/2018 український атакуючий захисник проводив у середньому на паркеті 34,7 хвилини, за які набирав 14,7 очка, а також здійснював 4 підбирання та 2,7 перехоплення.
Повернутись назад