Головна > Здоров'я > Кількість постраждалих у черкаській школі зросла

Кількість постраждалих у черкаській школі зросла


8-05-2018, 15:28. Размістив: Олеся Зінченко
Станом на 14:30 до лікувальних закладів м. Черкаси госпіталізували 53 учні та 2 вчителі. Із них 11 дітей перебувають у реанімації в стані середньої важкості, решта в задовільному та легкому стані. Про це повідомляють у прес-службі Управління ДСНС у Черкаській області.
Для надання психологічної допомоги батькам хворих дітей у лікарні організовували роботу психологів ДСНС.

Із метою визначення причини погіршення стану здоров’я учнів хіміко-радіологічною лабораторією ДСНС на території школи проведені заміри повітря на вміст небезпечних хімічних речовин. Перевищень вмісту хімічних речовин понад граничнодопустимої концентрації не виявлено (аміак – 0 мг/м3; хлор – 0 мг/м3, сірководень – 0 мг/м3, горючі гази – 0 мг/м3). Рівень кисню в повітрі – 20,9% (при нормі – від 19 до 23%).
Лабораторією Держпродспоживслужби м. Черкаси взято проби води з системи централізовано водопостачання школи та бутильованої питної води для дослідження на вміст небезпечних речовин. (Результати досліджень очікується – до 16 год. 8 травня 2018 року).
З 12 години 8 травня проводиться засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС щодо визначення першочергових заходів із локалізації та ліквідації осередку події, надання допомоги потерпілим.

Кількість постраждалих у черкаській школі зросла


На місці події координацію дій здійснює мобільна оперативна група ДСНС. На місці події працюють психологи Управління.
Ситуація перебуває на контролі ДСНС.
Нагадаємо, 8 травня о 9:13 надійшла інформація про те, що на території загальноосвітньої школи № 8 під час проведення шкільної лінійки відчули погіршення самопочуття та почали втрачати свідомість 15 учнів школи (2−9 класи). Усього на лінійці перебувало 424 учні. Симптоми захворювання: нудота, запаморочення, головний біль.

Повернутись назад