ЗАПИТУЙТЕ У ЕКСПЕРТА



26-12-2017, 15:23
Відповідає заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Олександр Петрович Супряга Відповідно до ст. 24 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» страховий стаж - період (строк), протягом якого особа підлягає ...
25-12-2017, 21:06
Мені 51 рік. Мій роботодавець повідомив, що він хоче оптимізувати свої витрати та повідомив мене про скорочення. Чи буду я мати якісь пільги при скорочені в зв’язку із моїм віком та чи можу піти на пенсію? Відповідає заступник директора Черкаського обласного центру зайнятості Марину ...
24-12-2017, 14:02
Як інформує Головне територіальне управління юстиції у Черкаській області, 9 грудня 2017 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 6 грудня 2017 р. №925 ”Деякі питання удосконалення механізмів захисту речових прав на земельні ділянки”, якою затверджено зміни до: • ...
23-12-2017, 20:50
Відповідно до ст. 14 ЗУ "Про зайнятість населення" особи, яким залишилось до пенсії менше 10 років відносяться до категорії громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. Для підприємств, установ, організацій (юридичних осіб) з чисельність понад 20 осіб встановлюється ...
22-12-2017, 15:22
Надання роботодавцям компенсації за рахунок коштів Фонду ЗДССУВБ передбачено статтею 26 та ч. 2 статті 27 Закону України "Про зайнятість населення». Про це повідомила під час прес-конференції, що відбувалася у прес-центрі "Нової Доби", заступник директора Черкаського обласного центру ...
22-12-2017, 10:02
Січень 2018 року: - по строку 19 січня 2018 року ФОП – платники єдиного податку зобов'язані сплатити єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за IV квартал 2017 року в сумі 2112 грн. (740Х3) – 2 та 3 група та в сумі 1056 грн. (352Х3) – 1 група; - по строку 19 січня ...
21-12-2017, 23:11
Завершується 2017 рік і незабаром розпочнеться Деклараційна кампанія – 2018. ГУ ДФС у Черкаській області звертає увагу, обов’язок із подання річної декларації про майновий стан і доходи виникає у громадян у разі: – отримання окремих доходів, з яких при їх нарахуванні чи виплаті протягом 2017 ...
19-12-2017, 15:26
Для зручності платників податків Державною фіскальною службою України запроваджено сервіс «Електронний кабінет платника» (далі − ЕКП). Скористатися ним можливо цілодобово як з персональних комп’ютерів так і з смарт-пристроїв. Працює сервіс безкоштовно та дає змогу економити час. За ...
19-12-2017, 13:44
Платники єдиного податку можуть самостійно відмовитися від спрощеної системи оподаткування у зв'язку з переходом на сплату інших податків і зборів, визначених Податковим кодексом, з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) кварталом, у якому подано заяву щодо відмови від ...
19-12-2017, 12:09
Із 05.12.2017 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 20.10.2017 № 861 «Про затвердження Порядку застосування норм пунктів 102.6 – 102.7 статті 102 глави 9 розділу II Податкового кодексу України». Зазначеним наказом визначено механізм продовження граничних строків для подання ...
19-12-2017, 11:08
Відповідно до статті 19 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою врахування історичних, національно-культурних, соціально-економічних та інших особливостей здійснення місцевого самоврядування представницький орган місцевого самоврядування на основі Конституції України та в ...
15-12-2017, 22:31
«Хочу придбати старий автомобіль. До кого звернутися, щоб оцінили реальний технічний стан машини і перевірили, чи вона не крадена?» Володимир С. Золотоніський р-н. Постановою КМ України від 27.06.2012 №600 внесено зміни до Правил державної реєстрації транспортних засобів, одним із ключових ...
15-12-2017, 10:27
15 грудня – останній день подання заяви щодо переходу на спрощену систему оподаткування з I кварталу 2018 року (та розрахунку доходу за попередній календарний рік). А 21 грудня – останній день подання заяви про відмову від спрощеної системи оподаткування з I кварталу 2018 року. Із наближенням ...
14-12-2017, 19:29
Як інформують у службі у справах дітей Черкаської міської ради, протягом трьох місяців з дня державної реєстрації народження дитини необхідно зареєструвати її за місцем проживання. Це передбачено частиною 1 статті 6 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання ...
14-12-2017, 16:06
«Чому я повинен мати довіреність від дружини/доньки для подання податкової звітності – це ж рідня?» «Втратив Книгу обліку і первинку, а в ДФС вимагають пред’явити для перевірки. Це правильно?» «Чи мають право в ДФС не прийняти декларацію?» «Помер директор – він же і бухгалтер ПП. Як бути із ...
Черкаси наживо

У Черкаській області зареєстровано 11 випадків захворювання на кір. У місті Черкаси жодного випадку поки не зафіксовано.
На виставці будуть представлені екземпляри весільного вбрання середини та кінця двадцятого століття. Ініціаторами виступили черкащанки Наталія та
Настав Новий рік... ...
Анна Григорович, RSS
Блог – як явище… ...
Володимир Даник, RSS
Про Марину Сосюру ...
Лев Хмельковський, RSS
Михайло Сирота розповідав ...
Лев Хмельковський, RSS