Черкащани здобули призові місця на Спартакіаді «Повір у себе»

У Миколаєві відбулися фінальні змагання ХХІ Спартакіади «Повір у себе» серед дітей – інвалідів, присвячені 23 річниці Незалежності України. Усі наші спортсмени повернулися з нагородами. Про це «Нова Доба» дізналася на сайті «Черкаський спорт».

Команда з міні – футболу виграла всі матчі і зайняла перше місце (Безпалий Антон, Витвицький Євген, Гуріненко Владислав, Шевченко Владислав, Томіленко Богдан, Назаренко Андрій , тренер команди Микитченко Максим). Пузань Ярослава в змаганнях з настільного тенісу зайняла 2 місце в індивідуальній і 3 місце в абсолютній першостях. У змаганнях з плавання Вишневська Дар\’я зайняла 2 місце на дистанції 50 метрів брасом і була 3 на дистанції 50 метрів на спині, а Скибенко Богдан став 3 на дистанції 100 метрів на спині.