У ЧДТУ відкрили студентське GreenCafe

Дата: 25-09-2014, 12:18

У ЧДТУ відкрили студентське GreenCafe
Учора, 24 вересня 2014 р. з ініціативи Студентської ради в Черкаському державному технологічному університеті відбулося відкриття студентського GreenCafe. «Нова Доба» про це дізналася на сайті ЧДТУ.

Як зазначають самі організатори цього закладу, – це місце відпочинку для студентів та викладачів, де в затишному середовищі кожен зможе відчути себе як удома.
Інтер'єр приміщення розробили студенти-дизайнери ЧДТУ. Поєднання екостилю з сучасними елементами надає GreenCafe певного колориту й індивідуальності.

В GreenCafe кожен відвідувач може не лише приємно провести час, а й попрацювати за комп'ютером, роздрукувати необхідний документ, скористатися Інтернетом, і все це зробити за чашечкою ароматної кави чи запашного чаю, насолоджуючись смачним печивом.

GreenCafe, урочистим перерізанням стрічки, відкрили ректор ЧДТУ, професор Тамара Качала і голова Студентської ради університету Сергій Шмиголь.
Від сьогодні GreenCafe працює з 11.00 до 18.00. Сподіваємося, що як для студентів, так і викладачів, воно стане найулюбленішим місцем проведення вільного часу.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода