Черкаські веслувальники закрили сезон чемпіонатом міста

Дата: 7-10-2014, 13:21

Черкаські веслувальники закрили сезон чемпіонатом міста
Відкритий чемпіонат міста з веслування на байдарках і каное, присвячений пам’яті майстра спорту України з веслування Олександра Шарова, відбувся цими вихідними у Черкасах. У змаганнях взяли участь спортсмени Черкас та Сміли. Чемпіонат відкривали почесні гості: президент федерації веслування на байдарках та каное Черкаської області Сергій Лесь, президент Федерації триатлону України, депутат Черкаської міської ради Андрій Більда, доброволець батальйону «Азов» Олег Петренко, заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації Катерина Коваленко. За словами ініціатора змагань Катерини Коваленко, змагання проводяться вдруге, відтак вони вже стали щорічними, традиційними. «Нова Доба» про це дізналася на сайті «Черкаський спорт».

На відкритті змагань Андрій Більда презентував важливий і цінний подарунок наймолодшій і одній із найперспективніших спортсменок школи з веслування Валерії Шаровій – професійне весло.
– Я впевнений, що Валерія підкорить не тільки Україну, а в подальшому зможе гідно представляти нашу країну на міжнародній арені, – відзначив Андрій Олександрович.

Олег Петренко у свою чергу побажав учасникам змагань перемог на всіх фронтах.
Найкращих веслувальників було визначено серед каноїстів і байдарочників у різних вікових категоріях та на різних дистанціях. Дівчата та хлопці змагалися окремо. Так, «золоті» медалі приміряли Валерія Шарова, Марк Землянський, Владислав Гнатів, Демид Сомсіков, Влада Руденко, Микола Пляшечко, Назар Махінько, Денис Грязнов, Анастасія Сотнікова, Владислав Сікало, Максим Євмененко.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода