Сапсай – срібна призерка чемпіонату світу з дзюдо

Черкащанка Анастасія Сапсай стала срібною призеркою чемпіонату світу з дзюдо. Наша землячка взяла участь у світовій першості серед юніорів та юніорок Ю-21. Про це «Нова Доба» дізналася на сайті «Черкаський спорт».

На американському старті Сапсай увійшла в трійку лідерів вагової категорії +78 кілограмів. Спортсменка провела 4 поєдинки. У першій зустрічі вона перемогла єгиптянку Каріман Шафік. Без особливих труднощів Сапсай здолала на татамі і другу суперницю – німкеню Мішель Гошін. У семіфіналі черкащанка продовжила виграшну серію поєдинків. Цього разу здолавши у кореянки Хан Мі Джін. Проте у фіналі Анастасія Сапсай програла японській дзюдоїстці – Асахіні Сарах.

Відтак Сапсай оформила другу сходинку й це поки найвища нагорода в кар’єрі спортсменки.
Що ж до самого страту, до Маямі поборотися за медалі приїхало більше 500 спортсменів із 72 країн світу. Україну представляло 13 атлетів.