Три пожежі сталися на Черкащині протягом вихідних (ВІДЕО)

Дата: 1-12-2014, 17:46

Три пожежі сталися на Черкащині протягом вихідних (ВІДЕО)
29 листопада о 22:00 у Черкасах в двохповерховому житловому будинку по вулиці Сержанта Волкова сталася пожежа. На ліквідацію пожежі прибули 2 одиниці пожежно-рятувальної техніки Управління ДСНС та та навчальної пожежно-рятувальної частини з Інституту пожежної безпеки. Спільними зусиллями впродовж 10 хвилин займання було ліквідовано.

Як з`ясувалося, до пожежі в будинку призвело порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей.
У результаті пожежі вогнем знищено покрівлю будинку на площі 20 м.кв, меблі та домашні речі.
Про це «Нова Доба» дізналася в ДСНС у Черкаській області.
Наступного дня, о 23:40 в селі Петропавлівка Городищенського району на горищному приміщенні житлового будинку по вулиці Шевченка сталася пожежа. Повідомлення про займання до Служби порятунку «101» надійшло від сусідів, які першими побачили дим та вогонь, що виходив з-під покрівлі будинку. На місце події оперативно прибув Городищенський пожежно-рятувальний підрозділ Управління ДСНС, який локалізував та ліквідував пожежу.


Як з`ясувалося, до пожежі в будинку призвело порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей. Димохід на горищі всупереч вимог правил пожежної безпеки був побудований без спеціальної розділки в місці дерев`яних конструкцій перекриття будинку.

У результаті пожежі вогнем знищено покрівлю будинку, перекриття на площі 15 м.кв. та побутову техніку. За попередніми підрахунками, збиток, завданий вогнем, склав 75 тис. грн.

Того ж дня, о 14:00 з тієї ж причини сталася пожежа в надвірній споруді по вулиці Загородній в місті Жашків. Місцеві рятувальники, яких викликав син господаря, впродовж 20 хвилин ліквідували займання. Завдяки професійним діям вогнеборцям також вдалося запобігти поширенню вогню по всій площі споруди та на поруч розташований житловий будинок.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода