Черкаський завод розробив новий бронеавтомобіль

Дата: 15-12-2014, 18:03

Черкаський завод розробив новий бронеавтомобіль
Черкаський автомобільний завод продемонстрував керівництву Національної гвардії України багатофункціональний легкий бронеавтомобіль «Барс» з колісною формулою 4х4. Броньовик призначений для виконання тактичних завдань, патрулювання кордону, охорони блокпостів та проведення бойових операцій в місті.

За словами Владислава Сопіта, директора Черкаського автозаводу, в умовах падіння автомобільного ринку і зупинки заводу, а також враховуючи бойові дії на сході країни і вкрай низький рівень забезпеченості армії технікою, конструкторське бюро заводу в короткий термін розробило необхідний військовим бронеавтомобіль.
Про це «Нова Доба» дізналася з сайту Автопорт
Корпус автомобіля зварений, виготовлений із сталевих броньованих листів, розташованих під кутом, що забезпечує круговий захист від куль калібром 5,45 мм, 7,62 мм; передбачена установка різних бойових модулів на даху бойового відділення та ін.
У зоні АТО «Барс» може використовуватися для: транспортування особового складу, перевезення вантажів в умовах бойових дій, виконання тактичних завдань, охорони блокпостів, ведення бою в місті. Також може використовуватися як санітарний автомобіль.
Черкаський завод розробив новий бронеавтомобіль
Пасажиромісткість 6-8 чоловік у повному обмундируванні. Особливість конструкції броньованого авто дозволяє комфортну посадку і висадку екіпажу через широкі бічні і задню двері. Також є додатковий люк на даху.
Під капотом броньованого автомобіля – сучасний турбодизель потужністю 160 л / с з витратою палива всього 15 л. на 100 км, що дозволяє йому на одній заправці проїхати близько 600 кілометрів. Бронемашина розвиває швидкість по пересіченій місцевості до 100 км / год.
«Потужності заводу сьогодні дозволяють нам виробляти до 50 автомобілів на місяць», – зазначив директор підприємства.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода