Звенигородська команда здобула друге місце на турнірі з міні-футболу

Звенигородська команда «Старт» посіла друге місце на міні-футбольному турнірі «Сніжинка Володимира» серед дітей 2004 р.н. Про це «Нова Доба» дізналася на сайті «Черкаський спорт».

На минулих вихідних дитячий футбольний клуб «Старт» взяв участь у відкритому турнірі з міні-футболу «Сніжинка Володимира» серед дітей 2004 р.н., що відбувся в м. Володимир-Волинський Волинської області. У змаганнях брали участь 8 футбольних колективів з різних куточків України, які були розділені на дві підгрупи по чотири команди.

Звенигородський «Старт» перемігши в двох зустрічах, та зазнавши одної поразки вийшов із групи з першого місця, до півфінальної частини змагань.
На другий день турніру, в півфінальному матчі, гравці ФК «Старт» у важливому та важкому матчі здобули перемогу з рахунком 4-3 над командою ДФК «Сокаль»та вийшли до фіналу.