Гороскоп на 2015 рік для знаків Зодіака

Дата: 31-12-2014, 11:10

Гороскоп на 2015 рік для знаків Зодіака
Новий 2015 рік буде досить спокійним. Астрологи не передбачають ніяких різких підйомів або падінь. Однак позитивні починання можуть отримати бажану підтримку з боку покровительки року – Синьої Дерев’яної Кози. Адже вона є дуже добродушною, завжди відгукується на добро. Саме тому не варто скупитися на хороші справи 2015 року –

Овни (21 березня – 20 квітня)
У 2015 році Овнам доведеться навчитися стримувати свої емоції, бути обачними й підтримувати добрі стосунки з людьми. Новий рік відкриє Овнам можливість розширення або відкриття власного бізнесу, але при цьому важливо не переоцінити свої фінансові реалії.
Саме Овни частіше за інших представників знаків Зодіаку 2015 року вступатимуть у шлюб, а люди сімейні зміцнять свої почуття.
У прийдешньому році Овнам важливо стежити за своєю фізичною формою, контролювати хронічні захворювання й правильно харчуватися.

Тільці (21 квітня – 20 травня)
Рік для Тільців буде вдалим насамперед у професійний діяльності: з’явиться можливість спростити, змінити й повернути в свій бік багато процесів. Саме Тільці частіше, ніж інші знаки Зодіаку, будуть відкривати свій бізнес, починати щось нове, прибуткове й цікаве, що рано чи пізно покращить їхні доходи.
В особистих стосунках можливі конфлікти з партнером, які вирішуватимуться завдяки спокійним переговорам. Важливо стежити за здоров’ям, оскільки зірки показують високий ризик хвороб і травм.

Близнюки (21 травня – 21 червня)
Для Близнюків 2015 рік принесе позитивні й обнадійливі події, завдяки яким вони зможуть відчути себе забезпеченими й захищеними, поліпшити матеріальний стан і завести корисні знайомства.
Фінансові справи багато в чому залежатимуть від настрою Близнюків на роботу, але якісь серйозні проблеми навряд чи можливі. Якщо Близнюк захоче, він завжди заробить гроші.
Особисте життя буде дуже інтенсивним: можлива зміна партнера, пошук нових захоплень і відчуттів. Щоб витримати подібне навантаження на організм, варто подбати про здоров’я, звернувши увагу на серцево-судинну систему і тиск.

Раки (22 червня – 22 липня)
Раки зможуть ризикнути й спробувати щось нове та незвідане. Головне – не злякатися й не зупинитися, а змінити те, що не влаштовує. Наприклад, вийти на роботу або змінити стару, подумати про перспективність особистих і дружніх відносин.
Наступний рік може виявитися для Раків складним у фінансовому плані, адже вони більше часу приділять домашнім клопотам і стосункам. Особисте життя Раків буде вирувати: нові зустрічі, флірт, весілля й розлучення – цього року може бути все.
Щоб уберегти себе від стресу, варто частіше відпочивати, відволікатися від проблем, проводячи час на природі й займаючись улюбленим хобі.

Леви (23 липня – 23 серпня)
Левам доведеться звернути увагу на свій незалежний характер і попрацювати над зміцненням відносин із партнерами та керівництвом, щоб згладити можливі проблеми в професійній сфері.
Вирішивши проблеми на роботі, Леви зможуть присвятити час своїм особистим справами і повноцінному відпочинку. Через любов Левів до широких вчинків у них можуть виникнути негаразди з фінансами.
У коханні все буде чудово, але тільки якщо й тут вони проявлять стриманість і вірність.

Діви (24 серпня – 23 вересня)
Діви в 2015 році будуть сповнені сил, бадьорості, націлені на роботу й готові до нових звершень. Зросте вплив Діви в сім’ї та колективі, що допоможе вигідно й правильно вибудувати стосунки з рідними та колегами.
Ощадливість і розважливість Діви стануть їй у нагоді, бо саме ці якості допоможуть накопичити та примножити фінанси як удома, так і на роботі.
У сфері любовних стосунків Діви більше приділятимуть увагу зовнішньому враженню, ніж реальним почуттям. Невпевненість у власних силах може вилитися в контроль і обмеження волі партнера, що з часом переросте в конфлікт.
У 2015 році представникам знаку варто стежити за хронічними захворюваннями, контролювати стан шлунку й печінки.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)
Народжені під знаком Терезів у 2015 році зможуть зробити вирішальний крок у своєму житті: звільнитися з остогидлої роботи й відкрити власну справу, домогтися підвищення по службі або отримати довгождану пропозицію руки й серця. Фінансова сфера Терезів не відрізнятиметься особливою позитивною динамікою, тому варто ретельно збирати гроші, витрачаючи їх лише на найважливіше й бажане. Справи сердечні можуть призвести як до абсолютного щастя, так і до повного краху, залежно від ключових рішень, які в 2015 році доведеться приймати Терезам. У сім’ях Терезів може очікуватися поповнення.

Скорпіони (24 жовтня – 22 листопада)
Представники цього знаку Зодіака зможуть домогтися всього, чого забажають, і навіть більше. Причому й у напрямку кар’єрного росту, і в плані фінансів. Якщо, звісно, поставлять перед собою чітку мету й проявлять необхідні зусилля. Скорпіон може перейти на керівні посади, залучаючи до своїх ідей небайдужих людей і професіоналів. У 2015 році в Скорпіона активізується любовна й сексуальна енергія. Важливо, щоб партнер відпо¬відав із тим же напливом емоцій, інакше можуть виникати конфлікти й непорозуміння.

Стрільці (23 листопада – 21 грудня)
Для Стрільців буде шанс виправити наслідки попереднього року. Тому в разі необхідності приступайте до налагодження особистого життя та професійної діяльності буквально з 1 січня. Зірки обіцяють сприятливі умови для творчої реалізації та спілкування з людьми, близькими по духу. У прийдешньому році в Стрільців не буде багато фінансового успіху. Але, раціонально використовуючи наявні гроші, вони зможуть протриматися на плаву й придбати все необхідне.
У Стрільця буде багато нових стосунків і справжнє почуття. Однак кохання навряд чи триватиме довго. 2015 року Стрільцям варто приділити увагу своїй дихальній системі, зайнятися йогою, плаванням або бігом.

Козероги (22 грудня – 20 січня)
Новий рік додасть Козерогам гнучкості, зробить їхні аргументи досконалішими, що дозволить піднятися кар’єрними сходами. А свої нові ідеї Козеріг зможе використовувати для успішного розвитку бізнесу. Представники цього знаку навряд чи матимуть потребу в грошах, бо чітко розподілять усі свої заощадження, розраховуючи тільки на себе. Не варто зв’язуватися з позиками й кредитами. А в любовній сфері активність Козерогів зменшиться, стосунки можуть зайти в глухий кут. Щоб не втратити партнера, слід не забувати про кохання й ніжність, завойовувати й підкорювати кохану людину. Здоров’ю варто приділити більше уваги.

Водолії (21 січня – 20 лютого)
Головним правилом Водоліїв має стати девіз: «Не вішати ніс!» І тоді в них з’являться всі шанси на успіх будь-якого починання. Комунікабельність, нові корисні знайомства, а також підтримка старих дружніх зв’язків допоможе Водоліям у 2015 році знайти себе в бізнесі. У фінансовій сфері у Водолія можуть виникнути проблеми через ризиковані пропозиції. Уникнути труднощів допоможе здатність доводити почате до кінця й визнавати свої помилки. Володіючи відмінною чарівністю та харизмою, в прийдешньому 2015-му Водолій зможе привернути до себе кожного. Водолій не завжди приділяє увагу своєму здоров’ю, а в цьому буде необхідність, адже нестача вітамінів може загрожувати захворюванням кісток і суглобів.

Риби (21 лютого – 20 березня)
У Риб обов’язково збудеться все задумане. Рік Кози принесе їм віру в себе, в успіх і вміння відстоювати свою точку зору. Повага колег допоможе Рибам відчути свою вагу в колективі, отримати необхідну підтримку, а, можливо, й підвищення. Однак їм доведеться багато й старанно працювати, щоб збільшити свій дохід. В особистому житті навряд чи будуть серйозні зміни. Шлюби будуть стабільними, а ті, хто ще тільки мріє знайти свого партнера, не завжди будуть задоволені стосунками. Рибам важливо приділяти увагу своїй вазі, стану зубів, шкіри й судин. Тож важливі збалансована дієта, спортивні заняття в басейні або фітнес-центрі.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода