Шполянщина залишається без голови

Дата: 13-01-2015, 18:57

Шполянщина залишається без голови
Голова Черкаської ОДА спростовує чутки, що активно тиражують у районі, про нібито кулуарне призначення керівника Шполянської РДА. Про це він заявив на зустрічі з тамтешніми активістами. Ця посада досі вакантна.

Ще кілька місяців тому до Адміністрації Президента України, як і вимагає закон, подано дві кандидатури. Це – Станіслав Бойко, якого висунула Народна рада. А також кандидат від Ради сільгоспвиробників Шполянщини, фермерів і місцевих підприємців Володимир Потапенко. Він не влаштовує активістів через нібито причетність до злодіянь попередньої влади. Хоча конкретних доказів не наводять. Водночас у Раді сільгоспвиробників Шполянщини такі звинувачення категорично спростовують. Там Володимира Потапенка називають успішним господарником із гарною репутацією.

– Наскільки мені відомо, обидва кандидати вже мали співбесіди в Адміністрації Президента, – розповідає очільник області. – Але остаточного рішення ще не ухвалено. Критерії відбору там дуже жорсткі. До речі, це вже другий кандидат від Народної ради. Спочатку вона висувала на цю посаду Сергія Коваля. Але в нього не було вищої освіти, що унеможливлює роботу як держслужбовця.

Усі звинувачення про нібито блокування кадрового питання, а також лобіювання окремими політиками призначення Володимира Потапенка голова Черкаської ОДА вважає безпідставними.
– Слід розуміти, що не всі можуть пройти відбір на таку посаду, – зауважує Юрій Ткаченко. – Посада голови РДА не є виборною. Він – представник Президента України. На мою думку, очільник району має об’єднувати людей, сприяти його соціально-економічному розвитку та забезпечувати там спокій.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода