Куди зникли контейнери для сміття на Луначарці?

Дата: 23-07-2013, 11:17

Куди зникли контейнери для сміття на Луначарці?
Контейнери для пластика не ставлять там, де люди не сортують сміття
Занепокоєння черкащан зрозуміле, адже екологи всього світу б’ють тривогу: пластикові відходи становлять від 15 до 40% усього сміття. Підраховано, що людина в середньому використовує поліетиленовий пакет протягом 12 хв., після чого викидає, хоча розкладається він понад 400 років!

– У Черкасах активно запроваджується система роздільного збору сміття, уже встановлено 377 контейнерів для пластика, – зауважила начальник комунального відділу управління житлово-комунального господарства департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради Ірина Попкова, здивувавшись, чому зникли ці контейнери в районі «Луначарський».
На запитання читачів відповіла начальник виробництва КП «Черкаська служба чистоти» Тетяна Рудик.
– Річ у тім, що в контейнери для пластика, скла, паперу жителі викидали побутове сміття, тому ми змушені були їх прибрати. Адже побутові відходи вивозяться щодня, а пластик 1 – 2 рази на тиждень, – пояснила Тетяна Віталіївна. – Вміст контейнерів ми контролюємо протягом місяця й там, де виявляємо неналежне використання, забираємо їх. Прикро, що люди так безвідповідально ставляться до сортування сміття, хоча на контейнерах чітко позначено, для чого вони призначені.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода