Прес-центр газети «Нова Доба» відкритий для проведення семінарів, «круглих столів», прес-конференцій та «гарячих ліній». Звертайтеся за телефоном: (0472) 33-26-24

У Черкасах обговорять питання збереження «Будинку природи»

Дата: 17-02-2015, 15:18

У Черкасах обговорять питання збереження «Будинку природи»
Завтра, 18.02, о 14.00 в прес-центрі «Нової Доби» відбудеться прес-конференція голови президії Черкаської обласної організації Українського товариства охорони природи Олександра Олексійовича Роджа та Станіслава Віталійовича Сурая, правозасника, голови територіальної громади Придніпровського району Черкас. Наразі, опинилося під загрозою збереження навчально-лабораторного комплексу «Будинок природи» у Черкасах для користування територіальною громадою та громадськими природоохоронними організаціями.

Під час заходу йтиметься про питання посягання та спроби незаконного відчуження комплексу екологічного спрямування, а також про факти підробки документів з метою їхнього подальшого незаконного використання. Окремо зауважимо, що небайдужа громадськість підписала звернення до органів прокуратури та МВС для порушення кримінальної справи щодо цього факту. Окремим питання буде проаналізовано незаконну роботу суддів та суддівського апарату. Судова вакханалія в Черкасах – це окрема історична ганебна сторінка. Через неправомірні дії конкретних черкаських суддів, громадяни потерпають від свавілля.

Запрошуємо всіх зацікавлених представників ЗМІ.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода