Безкоштовні ключі фіскальної служби отримали понад 3 тис платників області

Дата: 20-02-2015, 08:09

Безкоштовні ключі фіскальної служби отримали понад 3 тис платників області
3070 юридичних і фізичних осіб отримали безкоштовні електронні цифрові підписи (ЕЦП) для використання при поданні звітності в електронному вигляді та в електронному документообігу. Про це «Нова Доба» дізналася в ГУ ДФС у Черкаській області.

Переважна більшість власників безкоштовних ключів - фізичні особи. Цього року цифрові підписи отримали 2420 фізичних осіб або 78,8% від загальної кількості клієнтів. Економія коштів черкаських платників за рахунок використання безкоштовних послуг ЕЦП орієнтовно склала за 2013-2015рр. 20,3 млн грн (з розрахунку середньої вартості аналогічних послуг в комерційних центрах 373 грн за один посилений сертифікат).

В Черкаській області ЕЦП оформлюють відділ та пункти реєстрації користувачів, які працюють в обласному центрі, Золотоноші, Звенигородці та Умані у місцевих центрах обслуговування платників. Безкоштовні послуги електронного цифрового підпису надаються органам державної влади, місцевого самоврядування, підприємствам, установам та організаціям всіх форм власності, іншим суб’єктам господарської діяльності та фізичним особам.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода