Червонохрестівців Уманщини стало на 200 більше

Дата: 13-12-2013, 09:47

Червонохрестівців Уманщини стало на 200 більше
Саме стільки студентів-першокурсників Інституту філології та суспільствознавства, який входить до складу Уманського державного педагогічного університету ім. П.Г. Тичини, увійшли до лав благодійної організації. Про це «Нова Доба» дізналася в Товаристві Червоного Хреста України в Черкаській області.

Днями Уманська міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста провела вже традиційну щорічну зустріч з першокурсниками

Студенти прослухали та переглянули презентацію діяльності міськрайонної організації Товариства та його первинних осередків. Голова Уманського Червоного Хреста Валентина Чорна познайомила молодь із структурою Товариства, його цільовими програмами.

В своєму виступі очільниця тепло подякувала ректору університету Н.С. Побірченко, голові профкому О.С.Осадчому, директору інституту філології та суспільствознавства В.О.Коваль, його заступнику І.Г. Терешко, заступнику декана з виховної роботи факультету української філології Н.С. Мамчур.

Крім того, за багаторічну спільну працю, спрямовану на виховання в студентської молоді поваги до власного здоров’я, захисту життя та гідності людей, голова міськрайонної організації відзначила викладача інституту, відому письменницю Марину Павленко.

Студенти-першокурсники також долучилися до скарбнички доброчинних справ Товариства.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода