Три перші місця городищенської «Дезері»

Дата: 17-03-2015, 22:39

Три перші місця городищенської «Дезері»
Міжнародна асоціація виконавців східного танцю, Українська асоціація виконавців східного танцю, школа східного танцю «Ізмір» 15 березня провели відкритий чемпіонат Черкаської області зі східних, індійських і циганських танців «SAGAT». Яскравий танцювальний захід відбувся в гостинному приміщенні Черкаського центру дитячої та юнацької творчості. Учасників (точніше чарівних учасниць) було дуже багато. Близько 500 красунь від дитячого, юного і до зовсім дорослого віку. Приїхали дівчата з Кіровограду, була смілянська «Аіша», київські танцювальні колективи і, звісно, кілька клубів з Черкас. Тобто, конкуренція була сильною. Тим більше приємно, що серед цього багатоцвіття не загубилися, а навпаки – яскраво засяяли виступи городищанок.

Три перші місця городищенської «Дезері»
Три перші місця городищенської «Дезері»

У цьому святі музики, краси і грації взяли участь учасниці колективу східного танцю «Дезері» з Городища. Всього їздили 10 учасниць: Олександра Чабан, Анастасія Лижова, Світлана Скалига, Ольга Качура, Маріанна Назарян, Аміна Савенко, Ангеліна Подупейко, Софія Химич, Леся Перепелиця і Маша Мирошник. Це як досвідчені артистки, що неодноразово виступали на сцені та брали участь у фестивалях, так і дебютантки та підростаючі зірочки.
– Ми представили 7 яскравих, самобутніх композицій, – розповіла керівник колективу Христина Биба. – Нас сприймали дуже добре. Надзвичайно приємна висока оцінка професійного журі. У підсумку в різних номінаціях ми зайняли три перші місця! Переможцями стали: Саша Чабан із сольним номером, тріо Саша Чабан, Настя Лижова і Маріанна Назарян з номером «В джазі тільки дівчата», композиція «Черемшина». Також третє місце з сольним номером зайняла Леся Перепелиця, четверте місце з сольним номером у Насті Лижової, п’яте місце з сольним номером у Маші Мирошник. Також п’яте місце зайняв дует Лесі Перепелиці й Маші Мирошник. Дівчата отримали красиві дипломи. Ми усі дуже задоволені конкурсом! Змогли й на інших подивитися, і себе показати. Адже ми підготували нові виступи, пошили нові красивих костюми. Від себе особисто і від учасниць колективу хочу подякувати організатору цього прекрасного фестивалю Марині Якименко – дуже милій і чуйній людині! Адже всі бажають виступати на конкурсах, але сьогодні, на жаль, багатьом складно поїхати десь далеко. Тому ми раді, що реалізувати свої творчі здібності змогли в Черкасах. Також безмежна вдячність батькам наших юних учасниць! Адже виготовлення костюмів і кошти на поїздки – це виключно сімейні інвестиції.

Цікаво, що в третьому відділенні конкурсу Христина Биба навіть встигла стати членом журі! А напередодні Христина Биба, Олександра Чабан й Анастасія Лижова відвідали майстер-клас професійної танцівниці Таміли Колодій. Вона поповнила запас знань у двох танцювальних стилях.

Три перші місця городищенської «Дезері»
Три перші місця городищенської «Дезері»

Колектив східного танцю «Дезері» існує з 2010 року. Постійно беруть участь в місцевих концертних заходах. Неодноразово перемагали на всеукраїнських та міжобласних конкурсах і фестивалях. Колектив нагороджений грамотою управління культури Черкаської облдержадміністрації.

Володимир ЧОС

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода