Дослідженнями педагогічної спадщини Захаренка ділилися в ЧНУ

Дослідженнями педагогічної спадщини Захаренка ділилися в ЧНУ

25 березня 2015 року в Національному університеті ім. Б.Хмельницького відбулася науково-практична конференція на тему: «О.Г. Захаренко і сучасність: виховуємо громадянина-патріота».

Відкриваючи захід, в.о. ректора Олександр Черевко наголосив, що Олександр Антонович залишив нам величезну і значущу спадщину, зробивши вагомий внесок до теорії і практики вітчизняної педагогіки. Ще за життя видатний освітянин, плідно працюючи директором Сахнівської загальноосвітньої школи Корсунь-Шевченківського району, отримав визнання колег, заслужено здобув звання народного вчителя, став академіком Академії педагогічних наук. Його теоретичний доробок становить понад 300 наукових праць з проблем виховання духовних цінностей у дітей і молоді. «Нова Доба» про це дізналася в Черкаській обласній раді.
Звертаючись до учасників конференції, голова обласної ради Валентина Коваленко акцентувала увагу присутніх на актуальності питання, що стало предметом обговорення.

Дослідженнями педагогічної спадщини Захаренка ділилися в ЧНУ

– Ми бачимо, особливо в час війни, що національно-патріотичне виховання працює й слова: «Слава Україні!» або «Слава нації!» звучать з уст нашої молоді щиро й природно. Це результат нашого виховання, – зазначила Валентина Коваленко. – Тому ми знову повертаємося і будемо повертатися до наших духовних цінностей, до того, в чому наша сила. Саме сьогодні, коли йде війна, ми бачимо, що педагогіка Олександра Антоновича працює. Приємно визнавати, що наш Захаренко є лідером у цій визначній справі. Її істинність, глиб цієї педагогіки ми бачимо вочевидь, – підкреслила голова обласної ради.

Підсумовуючи сказане, Валентина Коваленко зауважила, що саме це спонукає до глибинного вивчення педагогічних надбань Олександра Захаренка. Наше найперше завдання зробити все, щоб наша країна була міцною, цілісною, незалежною, продовжувала демонструвати світові ті духовні цінності, яких немає ніде, лише у нас.

Дослідженнями педагогічної спадщини Захаренка ділилися в ЧНУ

Своїми науковими розробками і дослідженнями педагогічної спадщини Олександра Захаренка поділилися професор, дійсний член Національної Академії педагогічних наук України Іван Бех, директор Авторської О.А.Захаренка школи с. Сахнівка Іван Рибалка, професор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Тимофій Десятов, професор, головний науковий співробітник відділу теорії та історії Інституту педагогічної майстерності НАП України Олена Семеног та ряд інших науковців навчальних закладів Черкащини.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x