У Черкаському краєзнавчому музеї – фотовиставка, присвячена геноциду вірмен

Дата: 22-04-2015, 09:41

У Черкаському краєзнавчому музеї – фотовиставка, присвячена геноциду вірмен
Раритетні фотодокументи, пов’язані з вірменською історією, покажуть у Черкаському обласному краєзнавчому музеї. На експозиції, присвяченій сотій річниці геноциду вірмен, можна буде ознайомитися з унікальними фотографіями, зробленими очевидцями геноциду та такими, що є частиною архівного фонду Конгресу США. На фотокартках – людські долі та історичні моменти столітньої давнини. У програмі презентації також міні-лекція від історика та показ тематичного документального фільму.
Про це «Нова Доба» дізналася в Черкаській міській раді.

– Насправді війни і геноциди починаються у головах людей, – говорить голова Черкаської обласної вірменської громади «Арарат», депутат Черкаської міської ради Армен Акопян. – Тому ми маємо виховувати в собі толерантність і повагу один до одного. Надто ж зараз, у часи, коли в Україні гинуть люди. А стати терпимішими один до одного зможемо, роблячи висновки з історії. Один із таких сьогодні.

Захід відбудеться у п’ятницю, 24-го квітня, у приміщенні Черкаського обласного краєзнавчого музею. Початок о 14 годині. Виставка триватиме до 30 квітня включно.

Історична довідка

Геноцид вірмен розпочався 1915-го року на територіях, контрольованих тоді Османською імперією. Внаслідок геноциду загинули більше двох мільйонів вірмен. Більш ніж півмільйона було вигнано з історичної Батьківщини. Вірменія залишалась без свого народу, який тепер мешкає у багатьох країнах світу, зокрема, і в Україні.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода