Черкащани посіли призові місця зі спортивного орієнтування на чемпіонаті України

В період з 7 по 11 травня 2015 року в Сумській області відбувся командний чемпіонат України зі спортивного орієнтування, в якому взяли участь більш ніж 400 спортсменів з 15 областей України та м.Київ.
Про це «Нова Доба» дізналася в департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Команду Черкаської області представляли спортсмени КДЮСШ Черкаської міської ради, ДЮСШ «Мрія» (с.Сагунівка) та двоє спортсменів з с.Золотоношка (Драбівський р-н).

8-ме загально-командне місце з 32 команд посіла команда Черкаської області.

Під час змагань спортсмени змагалися на подовженій, спринтерській та скороченій дистанціях, а також у 3-х та 4-х етапних естафетах. В особистому заліку спортсмени КДЮСШ Черкаської міської ради показали такі результати:

Миронюк Аліна (Ж-16) – І місце на подовженій дистанції (на фото);

Пунда Дар’я (Ж-12) – І місце на скороченій дистанції;

Зелена Анастасія (Ж-12) – ІІ місце на подовженій та спринтерській дистанціях;

Ткаченко Анжела (Ж-18) – ІІІ місце на подовженій та спринтерській дистанціях;

В 3-х етапних естафетах посіли наступні місця:

ІІ місце вікова категорія Ж-14 у складі команди Пунда Дар’я (КДЮСШ), Зелена Анастасія (КДЮСШ), Ткаченко Діана (с.Золотоношка);

ІІ місце вікова категорія Ж-16 у складі команди Миронюк Аліна (КДЮСШ), Папуша Катерина (ДЮСШ «Мрія»), Ковальовська Ніна (с.Золотоношка).

Зараз спортсмени готуваються до командного чемпіонату області зі спортивного орієнтування, який відбудеться в с.Руська Поляна 21-23 травня та чемпіонату м. Черкаси 24 травня в парку «Перемоги».