У першій міській гімназії можна скласти екзамен, який дозволить навчатися за кордоном

У першій міській гімназії можна скласти екзамен, який дозволить навчатися за кордоном

В 2011 році Британська рада в Україні офіційно визнала Першу міську гімназію міста Черкас місцем для проведення Кембриджського іспиту з англійської мови FCE. Успішно склавши екзамен, учень отримує міжнародний сертифікат з англійської мови, який дозволяє навчатися закордоном.
– Ми єдина державна школа в Україні, яка отримала таке право, – розповідає заступник директора гімназії Надія Ананьєва. – Маємо непогані результати – наші учні отримали два сертифікати від Британської ради: бронзовий і срібний.
Для здачі екзамену учням потрібно пройти тестові завдання з трьох видів мовленнєвої діяльності: аудіювання, читання, письмо. А також окремо – перевіряються розмовні вміння.

– Згідно з листом Міністерства освіти і науки всім випускникам зазначений вище іспит зараховується як державна підсумкова атестація. У додаток до атестата про повну загальну середню освіту виставляється річна та атестаційна оцінки з англійської мови «12» балів, незалежно від поточних та семестрових оцінок, – відзначає Надія Василівна.
На базі гімназії діють підготовчі курси, на які можуть записатися учні 11-х класів з інших шкіл. Навчання проходитиме по суботах.
– Минулі роки до нас приїздили діти з інших районів, були навіть з Лисянщини, – наводить приклад заступник директора. – Успішна здача іспиту, проведення якого заплановано на січень, дає можливість отримати міжнародний сертифікат з англійської мови. А він відкриває двері до коледжів та університетів Польщі, Угорщини, Чехії й навіть Канади й США.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x